Mimarlık Programları İçin Laptop Tavsiyesi

son_goku

Kilopat
Makaleler
12
Yer
İzmit
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bir tanıdığımıza laptop alacağız. Mimarlık okuyor ve 1500 ile 2200 TL arası olacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum. Max. bütçe 2200 TL diye en üst seviyede öneride bulunmayın. 1500-1700 TL civarı tavsiyeleri de bekliyorum.

GTX660m - TeknoFiyat

Nvidia GTX660m ekran kartı olan modellere yönelmeni öneririm.

Dostum bahsettiğim gibi sadece 2000 TL civarı değil de bir tane üst bütçe seviyesinde bir tane de 1500-1700 TL civarı yapın. ;) Buradan birkaç laptopu önereceğim ve bütçesine uygun olanı alacak. GE60 Eksen'de gerçekten ucuz...

Bu arada i7 serisine ne dersiniz? Neticede çok miktarda CPU ve RAM yiyen programlar.

Mimarlık programları için ekran kartı da önemli, 1500 TL civarına işlemci iyi olsa ekran kartı düşük olacak. Kısaca 2000 TL'yi gözden çıkartmak lazım.

Mimarlık programları için ekran kartı da önemli, 1500 TL civarına işlemci iyi olsa ekran kartı düşük olacak. Kısaca 2000 TL'yi gözden çıkartmak lazım.

Haklısın,

Kendisi bir öğretmen ve çocukları da masraflı yani üniversite falan... Ben de pek daraltmak istemiyorum açıkcası. O yüzden işini görecek 1700 TL civarı birkaç laptopu daha sunmak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı