Minecraft 200TL'ye değer mi?

typre07

Centipat
Arkadaşlar Minecraft'ın 85TL'ye düştüğünü gördüm. Kartıma yeni para atabildim ancak şu anda fiyatı 200TL, almaya değer mi? Tekrar indirime girer mi? Yakında Steam yaz indirimleri de geleceği için arada kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bekleyin. Tekrar indirime girer elbet. Ne azman girer, geç mi; erken mi o sıkıntı olabilir. Fakat bence Multiplayer oynamıyorsanız değmez. Multiplayer oynuyorsanız alın derim.

Arkadaşlar Minecraft'ın 85TL'ye düştüğünü gördüm. Kartıma yeni para atabildim ancak şu anda fiyatı 200TL, almaya değer mi? Tekrar indirime girer mi? Yakında Steam yaz indirimleri de geleceği için arada kaldım.

200TL değer kurumuz sabit değil fiyatlar artar. Almak aklında varsa mutlaka al o yüzden çünkü bir anda 400TL olarak görebilirsin.

Xbox uygulama mağazasında şuan Java ve Bedrock sürümleri ikisi 200₺ fiyata sahip. Arkadaş onu söylüyor sanırım.
1655643319256.png

Sabah akşam Minecraft oynuyorsanız alın, oynamıyorsanız almayın. Arada sırada girerim diyorsanız Game Pass alın, hem başka oyunlar da oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı