Minecraft animasyonu yapmak "veletlik" midir?

Verdik cevabını adamın 🙂

Ben kaç senedir sizin gibileri umursayıp yazıyorum. Şikayet etmiyorum, sizde etmeyeceksiniz. Madem bizi umursamıyorsunuz konuyu ne diye açıp uzatıyorsunuz?

Erzurum denen oyuna herkes kötü demişti ama herkes oyun yapmayı bilmiyor. Anlamayanlar neden yazmıyormuş?

Bu yüzden mi tüm mesajlarıma kızgın atıyor? Sadece kendini pohpohlayanlara kalp atıyor.

Ve hafızam beni yanıltmıyorsa buraya daha fazla mesaj atmıştım. Bunları kim sildi? Şu konuyu hortlatıp durmayın konu sahibi kibirini indirdi, bir güzel pohpohlandı ve beğenilerini aldı. Saat başı birisi saçma sapan sebeplerden olayı uzatıyor.

İyi cevaplar beni bu işi yapmamda motive ediyor. Ben de teşekkür amaçlı kalp atıyorum.
Size 10 kere neden sordum ama hiç cevap vermediniz. Hala “hahahah” atma derdindesiniz.
Egolu olduğumu düşünüyorsanız bence uzatmaya hiç gerek yok. Çünkü bilmediğiniz sokaklarda yürüyorsunuz.

@Arda_Animations eleştirilere açık nadir biriydi forumda, ve yıkıcı eleştiriler yapmanız iyi bir şey değil. Size yapılsa dalarsınız.
yıkıcı demek olumsuz eleştiri değildir.
Bazıları "çünkü velet işi" diyor direkt ama, burada Arda'nın fikrine ters düşmesi değil, adamın nedenini açıklamaması kızgın attırıyor ona.
5N1K'ya evet veya hayır demek oluyor bu, ve aşırı saçma.

İstersen bu animasyonu sevme, ama bunu insan gibi açıkla, bunu yapman mümkün, çünkü yukarıda bunu başaran var.

Kimse adam gibi neden olmadığının sebebini söylememiş. Sadece "olmamış."
İşiniz gücünüz bu, bari eksikleri söyle, anlamıyorsan animasyonda yazma.

Bunu söylemek istemiyordum, ama sen dene bir de yapmayı, sonra konu aç nasıl olmuş, sana böyle tepki verseler senin yapacağın belli.

Lütfen insanların en azından heveslerini de kırmayın, çünkü bu adam amatör, muhteşem bir şey beklemen saçma, ona göre değerlendirmelisin.

Sen böyle yaptıkça onun eleştirileri artık hiç dinlemesini sağlıyorsun.
Biraz empati kur!

Mobilden yazmak ne zormuş ya.
İşte bu yüzden sizin gibileri boş veriyoruz, yazdıklarınız işe yaramıyor.

İşte siz nedenini söylemiyorsunuz. Sorununuz bu.

Bak adam nedenini bile sormuş :) .

Hocam çok teşekkür ederim. Açıklamışsınız her şeyi.

Animasyon alanında kendimi başarılı buluyorsam, bu yeteneğimi Minecraft animasyonları için kullanmam. Daha iç açıcı, potansiyeli yüksek animasyonlar yapmaya çalışırım kısa kısa. Bir yolun patlaması gibi, kendi hayal gücümle şekillendiririm animasyonlarımı.

Kısacası, yaptığın dolaylı olarak veletlik oluyor ^^.

Arda reis bırakmadın inşallah animasyon işlerini :) Ben ne kadar çok şey yazmışım hiçbirini hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı