Çözüldü Minecraft Bedrock telefon ve PC beraber oynayabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YagizzAdam

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben ve kardeşim Minecraft oynayacağız fakat bir sorumuz var. Şimdi 1 bilgisayar var. Birimiz bilgisayardan oynarken diğeri telefondan oynayacak. Bu mümkün müdür? (not: İki oyunda orijinal)

Çözüm
Merhaba, ben ve kardeşim Minecraft oynayacağız fakat bir sorumuz var. Şimdi 1 bilgisayar var. Birimiz bilgisayardan oynarken diğeri telefondan oynayacak. Bu mümkün müdür? (not: İki oyunda orijinal)

Evet mümkün. Ben ve 2 arkadaşım birimiz konsoldan birimiz PC'den birimiz telefondan girerek haftalarca oynamıştık.

Evet mümkün. Ben ve 2 arkadaşım birimiz konsoldan birimiz PC'den birimiz telefondan girerek haftalarca oynamıştık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam orijinal hesap olduğu için sunucuya gerek yok. Xbox üzerinden arkadaş eklemesi yetiyor.
Evet, doğru. Fakat ben ve arkadaşım gamepass üzerinden eriştiğimiz oyunla 2 pc bedrock edition'da bağlantı kuramamıştık. Arkadaşım benim dünyama girerken timeout yiyordu. Biz de sorunu böyle çözdük. Eğer böyle bir sorun yaşanırsa önerimdir.

C

Ceza almak isteiyorum şimdi aklıma orijinal bir fikir geldi yazanlarda olmuş onlardan geldi zaten. Bende de orijinal var bedrock başlatıcı yani Windows 10 sürümünde oynayabilirsiniz.

Evet, doğru. Fakat ben ve arkadaşım Game Pass üzerinden eriştiğimiz oyunla 2 PC Bedrock Edition'da bağlantı kuramamıştık. Arkadaşım benim dünyama girerken timeout yiyordu. Biz de sorunu böyle çözdük. Eğer böyle bir sorun yaşanırsa önerimdir.

Onun büyük ihtimalle sebebi arkadaşının internet kalitesinden kaynaklıdır.

Geri
Yukarı