Minecraft filmleri nasıl çekiliyor?

Dragonsaw

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Minecraft filmleri nasıl çekiliyor?

Hangi modlar ile çekiliyor araştırdım fakat hep oyun içi sinema Build'i çıkıyor :D

Minecraft filmi mi var?:D
Minecrafta film parodi çekiyorlar hocam bir saniye verin linki atıyorum :D

4:41 bunun modu vardı biliyorum ama bu kişiler. home moduna alıp çekiyor sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karakterler için Blockbuster modunu kullanıyorlar kaydetme işini de Replay modu ile yapıyorlar onun dışında başka modlarda kullanıyorlar ama o kadarında bilemem😀

1.12.2 ve öncesi sürümlerde aynı anda kullanabilirsiniz ama üst sürümlerde kullanamazsınız.
tamamdır bence 1.12.2 kullanıyorum tamda.

Önce arkadaşla yaptık hoşumuza gitti. Şimdi biraz daha iyi yapalım dedik bu işte belki para vardır hocam :D

1.12.2 ve öncesi sürümlerde aynı anda kullanabilirsiniz ama üst sürümlerde kullanamazsınız.
Hocam. Silah modu Time and Classic Guns 1.12.2 sürümünü bulamadık yardımcı olur musunuz size zahmet.

Son düzenleme:
Tamamdır bence 1.12.2 kullanıyorum tam da.

Önce arkadaşla yaptık hoşumuza gitti. Şimdi biraz daha iyi yapalım dedik bu işte belki para vardır hocam :D

Hocam. Silah modu time and classic guns 1.12.2 sürümünü bulamadık yardımcı olur musunuz size zahmet.
O modun 1.12.2 sürüm yok ne yazık ki techguns var ona bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı