Minecraft gerçekçi shader önerisi

istanbul2023

Picopat
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta da belirttiğim gibi gerçekçi shader arıyorum. İnternette araştırdım birkaç tane buldum ama nasıl kullanacağımı bilmediğim için şimdi hepsine teker teker zaman ayırmayayım diye kullandığınız gerçekçi shader tavsiyeleri istiyorum. Versiyon önemli değil ama yeni versiyonlara yakın 1.16.5, 1.18.2 ve üstü olursa daha iyi olur tabii.

Ryzen 7 3700X
Asus Rog Strix RTX 2070 OC
MSI B550 Tomahawk
G.Skill Trident Z Neo 2x16 32GB 3600 CL16
Samsung 870 EVO 500GB SSD

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta da belirttiğim gibi gerçekçi shader arıyorum. İnternette araştırdım birkaç tane buldum ama nasıl kullanacağımı bilmediğim için şimdi hepsine teker teker zaman ayırmayayım diye kullandığınız gerçekçi shader tavsiyeleri istiyorum. Versiyon önemli değil ama yeni versiyonlara yakın 1.16.5, 1.18.2 ve üstü olursa daha iyi olur tabii.

Seus.

Bilgisayarın yeterince güçlüyse Sildur's Vibrant Extreme-Volumetric Lightning.
Yine güçlü bir sistemin varsa Continuum veya Complementary shaderlarına bakabilirsin.
Chocapic13 de güzel duruyor.

BSL seviyorum ben.
Nereden indirebilirim? Güvenilir bir kaynak varsa güzel olur ve nasıl yükleyip kullanacağım bunu anlatabilir misin?

Nereden indirebilirim? Güvenilir bir kaynak varsa güzel olur ve nasıl yükleyip kullanacağım bunu anlatabilir misin?

Sildurs Vibrant en iyisidir.

Bilgisayarın yeterince güçlüyse Sildur's Vibrant Extreme-Volumetric Lightning.
Yine güçlü bir sistemin varsa Continuum veya Complementary shaderlarına bakabilirsin.
Chocapic13 de güzel duruyor.
Nereden indirebilirim? Güvenilir bir kaynak varsa güzel olur ve nasıl yükleyip kullanacağım bunu anlatabilir misin? Aslında bilgisayarımın bileşenlerini konuda belirtmiştim onlar yeterli mi acaba?

Curse Forge'un sitesinde bulabilirsiniz.

Aslında bilgisayarımın bileşenlerini konuda belirtmiştim onlar yeterli mi acaba?
Sisteminiz konuda yazmıyor, tekrar belirtir misiniz?

Curse Forge'un sitesinde bulabilirsiniz.

Sisteminiz konuda yazmıyor, tekrar belirtir misiniz?
Moderatör konuyu başka bir başlık altına taşımış ve bileşenler gitmiş, yazmıştım halbuki. Konu içinde düzeltiyorum. 3 dk sonra bakabilirsin hocam.

Moderatör konuyu başka bir başlık altına taşımış ve bileşenler gitmiş, yazmıştım halbuki. Konu içinde düzeltiyorum. 3 dk sonra bakabilirsin hocam.
@Bondrewd konuyu düzelttim hocam

@Bondrewd konuyu düzelttim hocam
Yüksek ayarlarda rahat oynamanız gerekiyor. Konuda bahsedilenlerin hepsini indirin ve kurun bir dünyada tek tek deneyin. Hangisi güzel gelirse gözünüze onla oynarsınız.

Yüksek ayarlarda rahat oynamanız gerekiyor. Konuda bahsedilenlerin hepsini indirin ve kurun bir dünyada tek tek deneyin. Hangisi güzel gelirse gözünüze onla oynarsınız.
İşte kurma ve konfigürasyon kısmında eksiğim var çünkü bilmiyorum. İnternette birkaç gün önce araştırmıştım ama pek detaylı anlatan bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı