Minecraft için popüler faction RPG sunucu önerisi

Prokas

Centipat
Yer
Mersin
Arkadaşlar faction RPG sunucusu arıyorum. Popüler bir sunucu olsun mesela günlük 40-50 oyuncu bana göre kâfi, modlu olsun. Tercih ettiğim sürümler 1.18.2, 1.16.5.
Laptop:
CPU: AMD A8 6410.
GPU: R5 M330(laptopa yük binince çalışıyor.)
RAM: 4 GB.
Sıradan bir sunucu da 20-30 alıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar faction RPG sunucusu arıyorum. Popüler bir sunucu olsun mesela günlük 40-50 oyuncu bana göre kâfi, modlu olsun. Tercih ettiğim sürümler 1.18.2, 1.16.5.
Laptop:

Hocam faction kalmadı ne yazık ki. Boxpvp dediklerine bakabilirsiniz. Çoğu aynı paket zaten. Online yüksek olan bir sunucu bulman yeterli olur.

O nasıl oluyor.

Faction da WARP WARP gezip kasılmak yerine, arenada kasılıyorsunuz. Arenada oluyor tüm madenler. Başka bölgeleri var yine arena gibi. Yüzde 95 ilk arena da PvP açık ve itemler düşmez. Diğer arenaları değişken.

Boxpvp tarzında hangi sunucuları önerirsin.

Hocam orada da çok güzeli yok. Hepsi aynı. Ben sessiz sakin diye gordion craftta oynuyorum. Capenw fena değil ama TPS problemi var. Elmasoyuncu var 120 Online ama fake gibi. Ragevas vardı tanıdık sunucu ama daha yeni kapattı.

Hocam orada da çok güzeli yok. Hepsi aynı. Ben sessiz sakin diye gordion craftta oynuyorum. Capenw fena değil ama TPS problemi var. Elmasoyuncu var 120 Online ama fake gibi. Ragevas vardı tanıdık sunucu ama daha yeni kapattı.

Şimdi 3 seçeneğim var:
Towny, faction, boxpvp.
Towny'i sevmiyorum, faction kalmamış, boxpvp bilmiyorum ama sizin dediğinizi deneyeceğim.

Şimdi 3 seçeneğim var:
Towny, faction, boxpvp.
Towny'i sevmiyorum, faction kalmamış, boxpvp bilmiyorum ama sizin dediğinizi deneyeceğim.

Güzel box yok fazla. Denk gelirsek eğer nick AkkmDolanaKadar.

Laptop:
Aesir mc öneririm hocam.

Geri
Yukarı