Minecraft Java silip yüklenince haritalar silinir mi?

SennesBe

Centipat
Daha fazla  
Orijinal Minecraft satın aldım ve yeni harita oluşturdum. Minecraft'ı kaldırıp yeniden yüklesem aynı hesaba giriş yapınca, haritalarım silinir mi, yedekleme mi gerekir. Normalde bir oyunu silip yeniden yükleyince, kaldığın yerden devam edersin ama Minecraft için bu nasıl oluyor.(APK Minecraft'ta gidiyor, bu orijinalde gitmez diye orijinal aldım ama?)

Orijinal Minecraft satın aldım ve yeni harita oluşturdum. Minecraft'ı kaldırıp yeniden yüklesem aynı hesaba giriş yapınca, haritalarım silinir mi, yedekleme mi gerekir. Normalde bir oyunu silip yeniden yükleyince, kaldığın yerden devam edersin ama Minecraft için bu nasıl oluyor.(APK Minecraft'ta gidiyor, bu orijinalde gitmez diye orijinal aldım ama?)

Garanti almak için save dosyasını yedekleyebilirsiniz.

Minecraft Java editionyani bilgisayar sürümü aldıysanız Windows + R tuşuna basın. Çalıştır sekmesi açıklınca oraya %appdata% yazın. Açılan klasörde .minecraft klasörü bulunur onun içindeki saves klasörü dünyaların olduğu klasördür.

Hay Allah bende Minecraft'ı orijinal alınca, Minecraft otomatik mapleri hesaba kaydediyor ve uygulamayı silip yeniden yüklediğinde maplerine giriş yapabileceğini sanıyordum. E o zaman t lahuncer gibi uygulamalarla aynı, peki Minecraft'ı orijinal alınca artısı ne oluyor .

Geri
Yukarı