Minecraft Kasma Sorunu

Metinxxx

Hectopat
Daha fazla  
Selamun Aleyküm beyler. Düne kadar kasmayan minecraft durduk yere kasmaya başladı. Sistemim yüsek ayarlar için uygun olduğunu düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Sistemim: İntel core i5, ekran kartım 2 tane intel hd 2gb, nvidia gt400 3 gb, 64 bit işletim sistemi grundig marka. Dediğim gibi düne kadar yoktu yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.

Selamun Aleyküm beyler. Düne kadar kasmayan minecraft durduk yere kasmaya başladı. Sistemim yüsek ayarlar için uygun olduğunu düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Sistemim: İntel core i5, ekran kartım 2 tane intel hd 2gb, nvidia gt400 3 gb, 64 bit işletim sistemi grundig marka. Dediğim gibi düne kadar yoktu yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.

Kasma sorununu büyük oranda önleyen texture pack'ler var. Onlardan birini yükle. Bir de Optifine Yüklersen kasma sorunu kalmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı