Minecraft köylü farmı çalışmıyor

361229

Hectopat
Selam arkadaşlar. Farmı kurdum işliyor fakat izlediğim köylüler yukarı çıkmıyor. Atacağım fotoğraftan anlarsınız. Videodaki adam büyüyünce oradan çıkacaklar diyor fakat öyle bir şey olmadı. Nasıl düzeltebilirim? Teşekkürler şimdiden. 😇

(Fotoğrafları unutmuşum, ekledim şimdi.)

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    818 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    301,1 KB · Görüntüleme: 45
Tüm köylüleri bir yere toplayıp ekmek, patates gibi eşyalar verebilirsin. Tuzak kapıları ya da yarım basamaklarla yavruların kaçmasını engelleyebilirsin. Köylü farmı saçma.

İstediğin cevaba gelirsek cevap vermek zor. Milyonlarca farm alternatifi var. Video atmalısın.

Su yüksekliği uygun değil. Yukarı götüren sistemi, akan sudan 1 blok daha uzağa kur. Ayrıca tabela alttaki blokta olacak. (Yukarı çıkması için koyacağın su taşmasın diye bir tabela daha koyman gerekli.)

Tüm köylüleri bir yere toplayıp ekmek, patates gibi eşyalar verebilirsin. Tuzak kapıları ya da yarım basamaklarla yavruların kaçmasını engelleyebilirsin. Köylü farmı saçma.

İstediğin cevaba gelirsek cevap vermek zor. Milyonlarca farm alternatifi var. Video atmalısın.
Su yüksekliği uygun değil. Yukarı götüren sistemi, akan sudan 1 blok daha uzağa kur. Ayrıca tabela alttaki blokta olacak. (Yukarı çıkması için koyacağın su taşmasın diye bir tabela daha koyman gerekli.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu şekilde yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı