Çözüldü Minecraft sunucu için sürüm önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Titan.krigermc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben güzel bir Minecraft sunucusu açmak istiyorum. Sizce sürüm olarak ne kullanmalıyım. 1.16 veya üstü sürümleri kuracağım. Ben 1.18 kurmak istiyorum ama bir arkadaş 1.16 senin istediğin sürümlerden çok daha hafif ve Türkiye şartlarında 1.18'i kaldıracak PC sayısı daha az dedi. Ben de bunu size sormak istedim. Sizce sunucuyu 1.16'mı kurmalıyım 1.18'mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teşekkürler hocam. Peki son olarak sizce neden 1.16. İzah ederseniz sevinirim!

Öncelikle konunun sistem ile bir alakası yok, tutan oynar tutamayan oynamaz bir insan sunucu kalitesine
Göre oynar. Nereden bileceksin belki sistemi aşırı iyi olan birisi dahi girmeyecek sunucuya.

Konuya gelirsek 1.16 Minecraft Survival için uygun bir sürüm olduğu için tercih ettim ve aşırı gereksiz blok, itemlar içermiyor. Size kalmış yani sizde seçin bir şey.
Ben survival kurmak istiyorum, peki sizce sürüm hangisi olmalı.
A) 1.16
B) 1.17
C) 1.18
Bana soracak olursanız benim gönlümden 1.17 kopar. Çünkü 1.18 için bazı ekipteki developer kişilerin bile sistemi yetersiz kalıyo bu noktada. Hem 1.17 1.16ya göre daha fazla içerik barındırıyo. Ama işte bu noktada kafamı karıştıran şey acaba 1.17 açsak sunucuyu milletin sistemi ne kadar kaldırabilir. 1.16 ile arasında ne kadar yük farkı var. Onu bilmiyorum. Sizce ne kadar fark eder.

Ben survival kurmak istiyorum, peki sizce sürüm hangisi olmalı.
A) 1.16
B) 1.17
C) 1.18
Bana soracak olursanız benim gönlümden 1.17 kopar. Çünkü 1.18 için bazı ekipteki developer kişilerin bile sistemi yetersiz kalıyo bu noktada. Hem 1.17 1.16ya göre daha fazla içerik barındırıyo. Ama işte bu noktada kafamı karıştıran şey acaba 1.17 açsak sunucuyu milletin sistemi ne kadar kaldırabilir. 1.16 ile arasında ne kadar yük farkı var. Onu bilmiyorum. Sizce ne kadar fark eder.

A

Teşekkürler hocam. Peki son olarak sizce neden 1.16. İzah ederseniz sevinirim!

Öncelikle konunun sistem ile bir alakası yok, tutan oynar tutamayan oynamaz bir insan sunucu kalitesine
Göre oynar. Nereden bileceksin belki sistemi aşırı iyi olan birisi dahi girmeyecek sunucuya.

Konuya gelirsek 1.16 Minecraft Survival için uygun bir sürüm olduğu için tercih ettim ve aşırı gereksiz blok, itemlar içermiyor. Size kalmış yani sizde seçin bir şey.

Çözüm

Sağolasın hocam destekleriniz için

Yeni konular

Geri
Yukarı