Minecraft TikTok ve Twitch cape envantere gelmedi

bepiss

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben Minecraft'ın 15. Yıl dönümüne özel olan Twitch ve TikTok capeini aldım fakat envanterime gelmedi. Gelmesi için bir zaman mı lazım yoksa desteğe başvurayım mı?

Anında gelmiyor herhalde biraz beklemek gerek.
Bana anında gelmişti.
Merhaba, ben Minecraft'ın 15. Yıl dönümüne özel olan Twitch ve TikTok capeini aldım fakat envanterime gelmedi. Gelmesi için bir zaman mı lazım yoksa desteğe başvurayım mı?
Verilen kodları kullandın mı? Belki bugünlük yoğunluk vardır.

Tiktok Cape'yi nasıl aldınız? Ben almaya çalıştığımda ülkenizde kullanılamaz hatası alıyorum. (Konusunu açmıştım, yanıt gelmedi.)

Bana anında gelmişti.

Tiktok Cape'yi nasıl aldınız? Ben almaya çalıştığımda ülkenizde kullanılamaz hatası alıyorum. (Konusunu açmıştım, yanıt gelmedi.)
Bilemiyorum, bana anında gelmedi.

Son düzenleme:
Bana anında gelmişti.

Kodları kullandım evet, fakat Java'ya veya Bedrock'a gelmedi hala.

Bana anında gelmişti.

TikTok Cape'yi nasıl aldınız? Ben almaya çalıştığımda ülkenizde kullanılamaz hatası alıyorum. (Konusunu açmıştım, yanıt gelmedi.)

TikTok capei için yeni bir hesap oluşturdum ondan sonra Bedrock diye birisinin yayınına gittim. Sol üstte bir TikTok logosu vardı ona tıklayınca yapman gerekenleri söylüyor zaten.

TikTok capei için yeni bir hesap oluşturdum ondan sonra Bedrock diye birisinin yayınına gittim. Sol üstte bir TikTok logosu vardı ona tıklayınca yapman gerekenleri söylüyor zaten.

1716286951797.png

Sadace creeperlı capei alabildim şu an onu da dün almıştım.

Ne zaman kullandınız? 1-2 gün geçti iste İsterseniz Microsoft Store'a (ya da sanırım Xbox Destek'e) ulaşın. Bence bu kadar gecikmesi normal değil.
Türkiye hesabından mı yaptınız? Ben ne yaparsam yapayım USA hesabı açamadım.

Ne zaman kullandınız? 1-2 gün geçti iste İsterseniz Microsoft Store'a (ya da sanırım Xbox Destek'e) ulaşın. Bence bu kadar gecikmesi normal değil.

Türkiye hesabından mı yaptınız? Ben ne yaparsam yapayım USA hesabı açamadım.

Hayır daha 1.30 saat olmamıştır. TikTok konusuna gelirsek ise evet Türkiye hesabından yaptım.

1716287477655.png

Bedrock'a da gelmedi

Hayır daha 1.30 saat olmamıştır. TikTok konusuna gelirsek ise evet Türkiye hesabından yaptım.

Eki Görüntüle 2200948

Bedrock'a da gelmedi
Creeper'li olanın Java'ya gelip Bedrock'a gelmemesi garip. Normalde ikisine de aynı anda eklenir, ve 1.30 saat de fazla. Müşteri hizmetleri ile görüşün bence. Beklerim derseniz 1-2 gün de bekleyebilirsiniz.

Creeper'li olanın Java'ya gelip Bedrock'a gelmemesi garip. Normalde ikisine de aynı anda eklenir, ve 1.30 saat de fazla. Müşteri hizmetleri ile görüşün bence. Beklerim derseniz 1-2 gün de bekleyebilirsiniz.
Öyle yapacağım. Link atma şansınız var mı?

Öyle yapacağım. Link atma şansınız var mı?
Xbox destek: Xbox Support

Microsoft destek: Bize Ulaşın - Microsoft Desteği

Önce Microsoft desteğe başvurmayı deneyebilirsiniz. Cevap gelmezse Xbox desteğe yazarsınız. (Aynı anda yazmanı önermem.)

Tiktok konusunda ise teşekkürler. Ben başka bir yayıncıda yapmaya çalıştığımda bölgenizde geçerli değil hatası alıyordum, sizin dediğiniz yayıncıda ise çalıştı. Bu sefer de Minecraft hesabıma direkt eklendi.

Geri
Yukarı