Rehber Minecraft uzun süre maden kazmak için tüm malzemeler

Maden kazmak için gerekli malzemeler:
  • 5X büyülü demir kazma.
  • 2.5X stack meşale.
  • 5X stack pişmiş patates.
  • 1.5X stack tahta.
  • 1X eşya yapma masası.
  • 10X ladin tuzak kapısı.
  • 1.5X stack ok.
  • 1X büyülü yay.
  • 2X su kovası.
  • 1X büyülü demir kask.
  • 1X büyülü demir göğüslük.
  • 1X büyülü demir pantalon.
  • 1X büyülü demir bot.
  • 1X büyülü demir kılıç.
  • 1X büyülü balta.
  • 1X vagon.
  • 1X stack nether taşı.
  • 1X stack ender pearl.
  • 1X kalkan.

Büyülü eşyalar:
  • 1X büyülü demir kask.
  • 1X büyülü demir göğüslük.
  • 1X büyülü demir pantalon.
  • 1X büyülü demir bot.
  • 1X büyülü demir kılıç.
  • 1X büyülü balta.
  • 5X büyülü demir kazma.
  • 1X büyülü yay.

Malzemeleri yapmak için gereken malzemeler
  • 55X demir.
  • 51X çubuk.
  • 24X kömür.
  • 5X çiğ patates.
  • 28X ladin ağacı kütüğü.
  • 24X çakmaktaşı.
  • 24X tüy.
  • 3X IP.
  • 1.5X stack lapis.

Önerilen malzemeler:
  • 2X shulker kutusu.
  • 1X ender sandığı.

Not: Kesinlikle tüm büyüler 30 level üstü olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş madene gidiyorsun da niye savaşa gider gibi gidiyorsun. Orta seviyelerde büyülü elmas set ve sadece balta veya kılıç işini görür eğer wither kesmeye gitmiyorsan. Stok anlamında problem yaşamaman için söylüyorum çünkü çok çektim.

Demir eşyalara büyü basmak gereksiz xp israfı olur. Uzun süre maden yapılacaksa zaten set çekilecek kadar elmas bulunur ve onlar büyülenir. Nether taşı gereksiz, alta blok koyma vs. için diyorsan kazılan taş kullanılabilir onun için. Pearl çok gerekli değil, belki acil durumlar için. Vagon gereksiz(ne amaçla kullanacaksın vagonu?), sadece 32 veya 64 tahta fazla fazla yeter hatta artar.

Madende 1 stek ender pearl gereksiz geliyor sonuçta alan dar olduğu için kullanmak zor olur. Demir zırha büyü basmak pek mantıklı gelmiyor elmas zırha geçince elmas zırha basmak daha mantıklı geliyor. Pişmiş patates yerine daha doyurucu olan inek eti kullanılabilir. Madende envanterin boş olması önemli o yüzden çok eşyaya değil aynı işlevi gösterebilecek eşyalar daha çok işe yarar.

Çok gereksiz.

Tamir büyülü verimlilik 5'e sahip bir kazma yeterli. Sonrasında 1 adet balta veya kılıç lazım. Bir de tam set (tamir her şeyde olmalı.) Tamamdır.

Köylülerin önüne büyü kitabını koy çek yaparak tamir büyüsü getirene kadar uğraşıyorsunuz. Gerisi kolay. Büyü masasından (tam güçlendirilmiş yani kitaplık koyulmuş.) Büyü basıp sevmezseniz büyüyü kaldırarak uğraşın. Güzel büyü üçlemeleri gelirse en yüksek level (30) büyü basın büyü masasından. Yanında ek büyüler veriyor. O verdiği büyüler güzel gelirse tamir de ekleyin mis.

Demir eşyalara büyü basmak gereksiz xp israfı olur. Uzun süre maden yapılacaksa zaten set çekilecek kadar elmas bulunur ve onlar büyülenir. Nether taşı gereksiz, alta blok koyma vs. için diyorsan kazılan taş kullanılabilir onun için. Pearl çok gerekli değil, belki acil durumlar için. Vagon gereksiz(ne amaçla kullanacaksın vagonu?), sadece 32 veya 64 tahta fazla fazla yeter hatta artar.
Hocam yani çok gelişmişler için bir forum oluşturdum. Mesela bizim xp farmımız var 5 dakika içerisinde 90 level kasabiliyorum.

Hocam yani çok gelişmişler için bir forum oluşturdum. Mesela bizim XP farmımız var 5 dakika içerisinde 90 level kasabiliyorum.

Hocam hangi üstün zekaya sahip canlı size bu rehberi açmaya tavsiye etti? Dediğiniz itemlar ile envanter dolu oluyor zaten. Şu mesajımı inceleyin.

Çok gereksiz.

Tamir büyülü verimlilik 5'e sahip bir kazma yeterli. Sonrasında 1 adet balta veya kılıç lazım. Bir de tam set (tamir her şeyde olmalı.) Tamamdır.

Köylülerin önüne büyü kitabını koy çek yaparak tamir büyüsü getirene kadar uğraşıyorsunuz. Gerisi kolay. Büyü masasından (tam güçlendirilmiş yani kitaplık koyulmuş.) Büyü basıp sevmezseniz büyüyü kaldırarak uğraşın. Güzel büyü üçlemeleri gelirse en yüksek level (30) büyü basın büyü masasından. Yanında ek büyüler veriyor. O verdiği büyüler güzel gelirse tamir de ekleyin mis.

5 demir kazma yerine 1 adet tamir, kırılmazlık ve verimlilik olan elmas kazma yeterli.

Hocam hangi üstün zekaya sahip canlı size bu rehberi açmaya tavsiye etti? Dediğiniz itemlar ile envanter dolu oluyor zaten. Şu mesajımı inceleyin.

5 demir kazma yerine 1 adet tamir, kırılmazlık ve verimlilik olan elmas kazma yeterli.
Tamir ne işe yarayacak acaba. Hem serveti unuttunuz.

Geri
Yukarı