Minecraft Windows 10 Edition sürüm düşürme

Yer
İzmir
Normalde Java Minecraft'ta sürüm düşürmek çok kolay seçme bölümü var fakat Bedrock'ta aynı değil, sürümde sadece beta ve normal Minecraft arası geçiş yapılabiliyor. Ben de biraz araştırdım, sürüm düşüren herkes bu aşağıdaki uygulamayı kullanıyor. Sizce güvenilir midir? Kullansam zarar gelir mi?

Sürüm.PNG

Güvenilir hocam.
Hocam aynı soruyu Microsoft forumlarınada yazmıştım fakat cevap vermedikleri için buraya da yazdım. Şimdi cevap verdiler ve sakıncalı olduğunu söylüyorlar.

Hocam aynı soruyu Microsoft forumlarınada yazmıştım fakat cevap vermedikleri için buraya da yazdım. Şimdi cevap verdiler ve sakıncalı olduğunu söylüyorlar.
Hocam oyunun sahipleri onlar. Onlar öyle der. Güvenilir hocam. Deneyin isterseniz. Yemin ederim.

Her şeye gözünüz kapalı inanmayın derim, ne olur ne olmaz.
Olduğu gibi orijinal bir biçimde oynamanızı öneririm.

Hocam bunu herkes kullanıyor. Güvenilir.
Herkesin kullandığı şey güvenilir olacak diye bir şey yok. Örnek veriyorum Google Play Store'dan çok kullanılan bir VPN indirdin, ertesi gün o VPN'in veri sızdırdığı ortaya çıktı. Sen onu indirirken kişisel verilerinin güvende olacağını düşünerek indiriyorsun. Sonuçta güvenli bir uygulamadan indiriyorsun, değil mi? Sonuçta buna benzer az olay ortaya çıkmadı değil. Adam gidip Türkçe Yama sitesinden Yama indiriyor fakat açılmıyor ve Coin Mining olduğu ortaya çıkıyor ( bunun gerçekliğini araştırmadım ama olmayacak şey değil ).

Demem o ki 3. parti yazılımlara çok güvenmeyin, bırakın oyun orijinal kalsın.

Herkesin kullandığı şey güvenilir olacak diye bir şey yok. Örnek veriyorum Google Play Store'dan çok kullanılan bir VPN indirdin, ertesi gün o VPN'in veri sızdırdığı ortaya çıktı. Sen onu indirirken kişisel verilerinin güvende olacağını düşünerek indiriyorsun. Sonuçta güvenli bir uygulamadan indiriyorsun, değil mi? Sonuçta buna benzer az olay ortaya çıkmadı değil. Adam gidip Türkçe Yama sitesinden Yama indiriyor fakat açılmıyor ve Coin Mining olduğu ortaya çıkıyor ( bunun gerçekliğini araştırmadım ama olmayacak şey değil ).

Demem o ki 3. parti yazılımlara çok güvenmeyin, bırakın oyun orijinal kalsın.
Hocam sürüm düşürmek istiyor. O uygulama güvenli hocam. Veri sızdırmıyor.

Hocam oyunun sahipleri onlar. Onlar öyle der. Güvenilir hocam. Deneyin isterseniz. Yemin ederim.
Ayrıca konu sahibinin attığı linkte bağımsız danışman JaspreetSingh08 şöyle demiş;

Merhaba BatuKayıp,
Ben Jaspreet Singh bağımsız bir danışmanım.
Bu bir hack ve tüm hack vakaları ile her zaman bunun yanlış gitme şansı vardır. YouTube videosunda, oyunu tekrar açamayan veya yeniden yükleyemeyen kullanıcılardan birden fazla sorun bildirdiğiniz bildirildi. Kullanmamanızı tavsiye ederim.
Bu konuda Mojang tarafından da herhangi bir destek almayacaksınız. Minecraft terimleri ayrıca "Hacklenmiş sürümler veya Oyun istemcisinin veya sunucu yazılımının Modded Sürümlerinin dağıtılmasında sakınca olmadığını" belirtir ve bu mojang'ın sınıflandırdığı şeye bağlı olarak hesabınız yasaklanabilir.
Hocam sürüm düşürmek istiyor. O uygulama güvenli hocam. Veri sızdırmıyor.
Güvenilir olup olmadığı konusunda emin değilim, o yüzden tavsiye olarak orijinal oynanmasını söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı