Minecraft "yerel başlatıcısı güncellenmiyor" hatası

denizkynkk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yok
Dün girebildiğim oyuna şu an giremiyorum.complete ınternet repair ile çözmeye çalıştım olmadı, wtools ile çözmeyi denedim olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

1681239672614.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağdaştırıcı ayarlarından interneti devre dışı bıraktıktan sonra launchera girerken herhangi bir hata ile karşılaşmadım bu şekilde mi yaptınız?
Bir de öyle deneyeyim bakalım, ben direkt görev çubuğundaki simgeden bağlantıyı kes demiştim ama ben Launcheri sildiğim için hesaba falan giriş yapmam gerekecek o nasıl olacak onu bilmiyorum.

Yine aynısı oldu.

image.png

Bu dosyaları silin işe yarıyor
Ama yüklenen sürümleriniz ve ayarlarınız gidiyor ama endişelenmeyin save dosyalarınız kaynakpaketleriniz shaderlarınız vs. silinmiyor

Son düzenleme:
Dün girebildiğim oyuna şu an giremiyorum.complete ınternet repair ile çözmeye çalıştım olmadı, wtools ile çözmeyi denedim olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 1736602
Discord serverinden developera ulaştım 'If you're having issues updating the launcher at the moment and are seeing an error of Unable to update native launcher, try navigating to your .minecraft folder and delete ONLY the treatment_tags.json file. This is a launcher configuration file and should not impact anything around your games if you only delete that specific file. You can find your minecraft folder using the info here: Finding the minecraft data folder ' %appdata%/.minecraft/treatment_tags.json dosyasini sildiginiz zaman hata duzeliyor.

Geri
Yukarı