Minecraft'ta creeper farmı çalışmıyor

Ben şu an aternosta çalıştırıyorum. Sen etrafta genel olarak az mob doğuyor diyorsun, bunu önceden ben de yaşadım, bazen geceleri hiç mob doğmuyordu(aternosta). Bu farmın sorun çıkarma olasılığı daha düşük o yüzden öneririm. Ama gökyüzüne, yerden çok yükseğe yap.

Geçenlerde de buna benzer bir konuyu yağmacı farmı için açmıştım. Sağ olsun arkadaşlar sayesinde çözümü bulmuştum. Şimdi de creeper farmım çalışmıyor. Aternos sunucusunda yapıyorum öncelikle onu söyleyeyim. Videodaki her şeyin aynısını yaptım. AFK yerine çıktım ve 1 saat AFK bıraktım. Sonuç 0 barut. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı farmi bende yapmıştım bende de çalışmamıştı fakat bir süre sonra farmi kontrol ettiğimde çalışmaya başlamıştı belki ekledigin pluginlerden dolayı çalışmıyor olabilir.

Sunucudan oynadığımız için galiba AFK yerini çok uzağa yapmamamız gerekiyormuş da emin olamadım. O yüzden acaba AFK yeri uzak olduğu için çalışmıyor olabilir mi?

Sunucudan oynadığımız için galiba AFK yerini çok uzağa yapmamamız gerekiyormuş da emin olamadım. O yüzden acaba AFK yeri uzak olduğu için çalışmıyor olabilir mi?

Ayarlar kısmında varlık mesafesi gibi bir ayar olacakti o mesafeyi arttırmayı dene eğer AFK alanın o mesafenin dışında kalıyorsa farm çalışmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı