Minecraft'ta modların birbiri ile çakışıp çakışmadığını gösteren bir site var mı?

Performans modu ve görüntü modu haricindeki modlar %99 ihtimalle sorunsuz çalışırlar.
Onun dışında istediğiniz modları kurun. Daha sonrasında hata verme gibi bir durum olursa modları grup halinde çıkartarak hangi modun hatayı oluşturduğunu anlayabilirsiniz. Başka bir yolu olduğunu sanmıyorum.

Performans modu ve görüntü modu haricindeki modlar %99 ihtimalle sorunsuz çalışırlar.
Onun dışında istediğiniz modları kurun. Daha sonrasında hata verme gibi bir durum olursa modları grup halinde çıkartarak hangi modun hatayı oluşturduğunu anlayabilirsiniz. Başka bir yolu olduğunu sanmıyorum.

70 tane mod var, performans OptiFine görüntü yok.

Mod compatibility checker diye bir mod var ondan bakmayı bir deneyebilir misin?

Çok oyunculu değil tek oyunculu.

çakışan modlar çoğu başka modların gereksinimleri

cfm
auto reglib
cloth config
geckolib
patchouli
meet your fight
citadel
waystone
better caves

Son düzenleme:
.minecraft içerisindeki crash-reports dosyası içindeki son 2 dosyayı atın. Aşağıdaki gibi olması lazım.
1716134166545.png

Kaç GB RAM veriyorsunuz? Normalde aşağıdaki gibi olması lazım.
Eki Görüntüle 2199672
Sizde aşağıdaki şekilde. Modlar yüklenmemiş bile yani. Modları yüklemeden Crash almışsınız.
Eki Görüntüle 2199671
3080 olması lazım

Kaç GB RAM veriyorsunuz? Normalde aşağıdaki gibi olması lazım.
Eki Görüntüle 2199672
Sizde aşağıdaki şekilde. Modlar yüklenmemiş bile yani. Modları yüklemeden Crash almışsınız.
Eki Görüntüle 2199671
minecraft açılıyor sadece yeni dünya oluşturamıyorum

Geri
Yukarı