Çözüldü Minidump dosyası oluştururken "erişim engellendi" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sefa2121

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Minidump okuyamıyorum erişim engellendi diyor. Size paylaşamıyorum, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kendi dosyanızı mı açmaya çalışıyorsunuz? Masaüstünde değilse masaüstüne taşıyın/kopyalayın. Hala aynı hatayı verirse Özellikler > Güvenlik kısmından izin vermeniz gerekir muhtemelen şu videodaki gibi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dosya sahibinin dosyayı herkese açık halde paylaşması gerekiyor.

Kendi dosyanızı mı açmaya çalışıyorsunuz? Masaüstünde değilse masaüstüne taşıyın/kopyalayın. Hala aynı hatayı verirse Özellikler > Güvenlik kısmından izin vermeniz gerekir muhtemelen şu videodaki gibi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Kendi dosyanızı mı açmaya çalışıyorsunuz? Masaüstünde değilse masaüstüne taşıyın/kopyalayın. hala aynı hatayı verirse özellikler > güvenlik kısmından izin vermeniz gerekir muhtemelen şu videodaki gibi:

Hocam masaüstüne taşırken bazen hata verebiliyor. Kopyalanması daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı