Minimum 35 KG Dambıl Seti Önerisi

tnazmi

Hectopat
Arkadaşlar eve dambıl seti almayı düşünüyorum. Eskiden spor salonuna gidiyordum ve artık evde kendi aletimin olması gerektiğini düşünüyorum. En az 35 kiloluk bir ürün arıyorum. Fakat şu döküm olanlar çok pahalı. Bildiğiniz, kullandığınız mümkünse 100-150 TL civarı set varsa önerir misiniz?

Bu arada ben bu ürünü buldum ama ağırlıklara sabitlemek için yapılan o yay sağlam değil gibi gözüküyor. Ayrıca olurda yere düşerse kırılıp çatlar mı böyle ürünler?
Teşekkürler :)

Çözüm
Linki açamıyorum fakat tahminim yaylı, içi kum/harç dolu olanlar. Öncelikte bu ürünleri tavsiye etmem. Aşırı yer kaplıyor ve dambıl için özellikle kilo arttıkça hacim sıkıntı yaratıyor. Yaylar kolay kolay kaymaz ama bu tür ürünlerde barlarda yaylarda çok kaliteli olmuyor maalesef. Olası bir durumda kendini çok rahat sakatlarsın. Dambılı 30 kilo üzeri kullanıyor isen bu ürünler ile kendini riske atmış olursun. Tavsiyem biraz bütçe katıp döküm alman olur. Hızlıca baktığımda bu ürünü buldum: Captcha Verification bu tarz bir ürün alıp ilerde ekleme yapabilirsin.
Linki açamıyorum fakat tahminim yaylı, içi kum/harç dolu olanlar. Öncelikte bu ürünleri tavsiye etmem. Aşırı yer kaplıyor ve dambıl için özellikle kilo arttıkça hacim sıkıntı yaratıyor. Yaylar kolay kolay kaymaz ama bu tür ürünlerde barlarda yaylarda çok kaliteli olmuyor maalesef. Olası bir durumda kendini çok rahat sakatlarsın. Dambılı 30 kilo üzeri kullanıyor isen bu ürünler ile kendini riske atmış olursun. Tavsiyem biraz bütçe katıp döküm alman olur. Hızlıca baktığımda bu ürünü buldum: Captcha Verification bu tarz bir ürün alıp ilerde ekleme yapabilirsin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı