Mining yapmaya devam ediyor musunuz?

3060 ile aylık 700 TL kaziyorum. 110'u elektriğe gidiyor bana kalıyor 590TL. Ethereum tarihi yükseliş sinyalleri vermeye başladı. Bence bırakmayın ben elimde tutuyorum ETH'leri.
Tarihi yükseliş?
999999999999999999.jpg

3060 Ti 65mh/s 1.50$ günlük. Basit borçları ödemek için ayda 10 gün çalıştırıyorum. Şu anki kazançlara göre ekran kartını yormak pek mantıklı değil.

Bir insanın hayatta hiç yüzü gülmez mi? Kart elime geçeli daha 2 gün oldu aldığımda tüm sitelerde 12 bin TL civarındaydı. Şimdi 9400 bandında satılıyor. 850 TL zarar. :(

1654344467062.png

Hükümet sağolsun elektrik zammıyla madencilerin devamlı düşen gelirine tüy dikti. Bundan sonra mining işine sıfırdan girmek tam deli işi, elinde olanlar mecbur devam edecek yada satacak, ben yılbaşına kadar zevk alıyordum miningden ama şu an stresden başka bir şey vermiyor.

Bu arada kartında 65 derece gpu sıcaklığı varsa 100 derece civarı vram sıcaklığıvardır, yüksek yani.

Hükümet sağolsun elektrik zammıyla madencilerin devamlı düşen gelirine tüy dikti. Bundan sonra mining işine sıfırdan girmek tam deli işi, elinde olanlar mecbur devam edecek yada satacak, ben yılbaşına kadar zevk alıyordum miningden ama şu an stresden başka bir şey vermiyor.
Aynı düşüncelere sahip değiliz bence. Eğer cebinden elektrik faturasını ödeme imkansın varsa ve kazdığın ETH veya başka coin dokunmazsan ve uzun vadede tutarsan kriptonun yükseleceğini düşünüyorsun çoook güzel gelir elde edilebileceği düşüncesindeyim. Ölümüne hodl :) Ha merge işi dersende bi ton başka kart var mining asla bitmez :)

Yeni konular

Geri
Yukarı