Çözüldü Mint canlı wallpaper uygulaması var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kusuo

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
istediğim hiçbir uygulamayı bulup yükleyemiyorum, komorebi diye bir şey var wallpaper koydum ekrana çöp kutusu simgesi ekledi silinmiyor komorebi uygulamasını silmeye çalıştım silinmedi(sinir krizi, bıkkınlıka, acı içinde Windows özlemi, ağlama.
Linux için lively wallpaper veya benzeri bir şey var mı?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Komorebi ile yapmayı videoda anlatıyor. Yanlış hatırlamıyorsam feh, swww gibi araçlarda gif wallpaper yapma özelliği var.

Ben swww kullanıyorum o yüzden ona göre anlatacağım. Swww indirdikten sonra wallpaper.sh adında bir metin dosyası oluşturun dosyanın içine:

Kod:
swww init
swww img ~/Resimler/live_wallpaper.gif

yazın ve kaydedin. Linux mint'in başlangıçta çalıştırılacak uygulamalar kısmına da o sh dosyasını ekleyin. Linux mint'te sh dosyası eklenemiyorsa da başlangıçta çalıştırılacaklar kısmında + vardır oraya basıp swww init && swww img ~/Resimler/live_wallpaper.gif yazın "komut" kısmına. Ardından her açılışta gif dosyasını live wallpaper olarak ayarlamaya başlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Komorebi ile yapmayı videoda anlatıyor. Yanlış hatırlamıyorsam feh, swww gibi araçlarda gif wallpaper yapma özelliği var.

Ben swww kullanıyorum o yüzden ona göre anlatacağım. Swww indirdikten sonra wallpaper.sh adında bir metin dosyası oluşturun dosyanın içine:

Kod:
swww init
swww img ~/Resimler/live_wallpaper.gif

yazın ve kaydedin. Linux mint'in başlangıçta çalıştırılacak uygulamalar kısmına da o sh dosyasını ekleyin. Linux mint'te sh dosyası eklenemiyorsa da başlangıçta çalıştırılacaklar kısmında + vardır oraya basıp swww init && swww img ~/Resimler/live_wallpaper.gif yazın "komut" kısmına. Ardından her açılışta gif dosyasını live wallpaper olarak ayarlamaya başlar.

Son düzenleme:
Çözüm
O çöp kovası çok kritikti, sağ olun hocam.

1694086076709.png

Yeni konular

Geri
Yukarı