Misafir Çocuklarının Bilgisayara Virüs Bulaştırması

Bize çocuk olarak misafir gelse bile, bilgisayara oturmak istemiyor. Veriyorum telefonu ve youtube açıyorum. Orada takılıyorlar 🤠

Tabi sonra youtube hep bana saçma cocuk videolarını önermeye başlıyor. Tek eksi yönü bu😅

En kötü şey anasayfanın saçma videolarla dolması. Bence ya gizli sekmeden aç ya da hesaptan çıkış yap :D

Bakın arkadaşlar az önce çok güncel bir olay yaşandı hemen anlatıyorum. Misafir geldi kuzenlerim. Bir çocuk var 2. Sınıfa gidiyor (ama bu çocuk hala ağlayarak anne babasını kukla gibi oynatıyor. ) Neyse, ben bunun istediği oyunu indirdim ETS 2 istedi benden. Uyumaya gittim, sonra beni uyandırdılar bir baktım PC mavi ekran vermiş, forumdaki konulardan çözdüm olayı. Sonra PC açıldı yanda Çince reklam var. Cheat Engine indirmiş sanki biliyormuş gibi. (Ama bilmediğim bir siteden) virüs sokmuş bilgisayarıma. Ben şimdi format atıyorum ve bu gibi çocuklara bir daha asla bilgisayar vermeyeceğim bunu buraya yazıyorum çocuk geldikçe okurum artık.
Senin şansına kuzenlerin yaramaz benim kuzenim (6 yaşına) CS:GO ve PUBG lite oynuyor :D Ama CS:GO da silverlar dan iyi oynuyor

Konu hort ama bir anımı bırakayım, çocuk bir YouTube kanalında görmüş system32'i silme diye ve ne yapmıştır tahmin edin system32'yi sileceğim diye (ne sildiğini bilmiyorum), bilgisayar sonsuza kadar hoş geldiniz yazısında kalıyordu, birde diyor YouTube'da gördüm diye,

Konu hort ama bir anımı bırakayım, çocuk bir YouTube kanalında görmüş system32'i silme diye ve ne yapmıştır tahmin edin system32'yi sileceğim diye (ne sildiğini bilmiyorum), bilgisayar sonsuza kadar hoş geldiniz yazısında kalıyordu, birde diyor YouTube'da gördüm diye,
Çocuk bunun sanal makineden yapıldığını anlamamıştır :D

Yeni konular

Geri
Yukarı