Mista Brown ft. Ayben & Da Poet & Buura - Ozon

Yiğit KAMURAY

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
https://yehetto.shrib.com/#Sistemim

GPU: Palit GameRock RTX 3080 10 GB
CPU: Intel Core i7-12700K
RAM: G.Skill Trident Z Royal Silver 4x16 GB (64 GB) 4000 MHz CL18
MoBo: MSI Z690 Tomahawk WiFi

SSD #1: PNY CS3030 500 GB
SSD #2: WD Blue 500 GB
SSD #3: SanDisk Ultra 4 TB
SSD #4: SanDisk Ultra 2 TB
HDD #1: WD Black 6 TB 7200 RPM CMR (FZBX)
HDD #2: WD Blue 2 TB 5400 RPM CMR (EZRZ)
HDD #3: WD Blue 1 TB 7200 RPM CMR (EZEX)
HDD #4: WD unlabelled 10 TB
Merhabalar, iyi sosyaller!

Hangi albümden onu bile hatırlamıyorum satın aldığım bir albümdeki bir parçaydı. Aklıma geldi paylaşayım dedim. Parçanın 200 izlenmesi var şaka gibi. :D
Çok hoş bir nakarata sahip çok güzel bir parça.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi albümden onu bile hatırlamıyorum satın aldığım bir albümdeki bir parçaydı. Aklıma geldi paylaşayım dedim. Parçanın 200 izlenmesi var şaka gibi. :D
Çok hoş bir nakarata sahip çok güzel bir parça.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Güzel bir müziğe benziyor 200 izlenmesi küçük bir kanal olduğundan kaynaklanıyor olabilir.

Güzel bir müziğe benziyor 200 izlenmesi küçük bir kanal olduğundan kaynaklanıyor olabilir.
Küçük kanalla alakası yok çok eski ve bilinmeyen bir parça. 3 ay öncesine kadar internette bile yoktu. :D
Efsane isimler var bu parçada Da Poet, Ayben ve Mista Brown çok büyük isimleri eskiden. :/

Hangi albümden onu bile hatırlamıyorum satın aldığım bir albümdeki bir parçaydı.

Bora the hug Ep'de var bu şarkının sözlerini araştırırken Technopat'ı görünce ilk yadırgamıştım girdim sizi gördüm.

Geri
Yukarı