MIUI 14 APK yüklenmiyor

Mertrt_01

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
MIUI 13'tü, 14'e yükselttim. Önceden çatır çatır indiriyordu APK dosyaları şimdi yüklenmiyor. Yükle tuşuna bastığımda bir süre yüklenme barında hareketlilik oluyor sonra hemen o pencere kapanıyor. Bu APK'ları yüklemem şart. Yardımcı olursanız sevinirim.

MIUI 13'tü, 14'e yükselttim. Önceden çatır çatır indiriyordu APK dosyaları şimdi yüklenmiyor. Yükle tuşuna bastığımda bir süre yüklenme barında hareketlilik oluyor sonra hemen o pencere kapanıyor. Bu APK'ları yüklemem şart. Yardımcı olursanız sevinirim.

Package installer a13 hocam deneyin bir isterseniz.

Bu gösterilen yöntemde OBB dosyası olan uygulamaları kuramazsınız tek dosya icin gecerli bir olay anladığım kadarıyla. Android 13 ile birlikte OBB dosyalarını dataya sokmakta zorlanıyorum red veriyor uğraşmam gerekiyor ama biraz deneyince yapabiliyorum açık buldum galiba😁

Bu gösterilen yöntemde OBB dosyası olan uygulamaları kuramazsınız tek dosya icin gecerli bir olay anladığım kadarıyla. Android 13 ile birlikte OBB dosyalarını dataya sokmakta zorlanıyorum red veriyor uğraşmam gerekiyor ama biraz deneyince yapabiliyorum açık buldum galiba😁
Ben çözüm olarak atmadım zaten. Sorunun sadece konu sahibinde olmadığını göstermek için 🙂
Rastgele aldığım bir örnekti.

Hocam nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz? @EmirElibol

Zarchiverden dataya girmeye çalıştım. Olmayınca dosyalarımdan denedim. Tam olarak ne yaptığımı dediğim gibi hatırlamıyorum. Stardew Valley save dosyası atmıştım. RAR dosyasını çıkartıp OBB de istediğiniz uygulamanın içine atar mısınız? Şu an ayakta zor duruyorum uğraşabilecek durumda değilim. Müsait olursam ayrıntılı olarak bakacağım.

Geri
Yukarı