MMORPG oyun tavsiyesi

Önerilerin çok güzel teşekkürler. Bakıyorum'da bilindik birkaç MmORPG'den başka adam akıllı MMO yok göze çarpan hype yüksek olan ben bulamadım yani.
Maalesef artık MMORPG'lerin modası biraz geçti. Popülerite NewWorld ve Blue Protocol ile yükselecek bir tık daha gibi duruyor ama bilemiyorum.
Top MMOs in 2021 - MMO Populations & Player Counts
Size bu siteyi ve listelerini incelemenizi öneririm belki buradan bulursunuz aklınızdaki oyunu.

Siteye bak hazine gibi teşekkürler.. Şuan sizin aktif olarak oynadığınız mmorpg oyunu var mı?
Şuan yok. BDO'ya geçen aylarda ara vermiştim KPSS'den sonra devam etmeyi düşünüyorum ama emin değilim. Tam MMORPG değil ama ara sıra da Genshin Impact oynuyorum Pc'den

Aslında param olsa Final Fantasy XIV veya WOW dışında oynamam da malum Türkiye şartları aylık üyelikleri kurdan dolayı çok pahalıya denk geliyor.

Para yatırmadan gelişmek imkansız olduğu için. Pazarından bile daha fazla vergi alınıyor para yatırmazsan. Ayrıca hileler cirit atıyor.
Metin2 P2W bir oyun ama para yatırmadan gelişebilir. EP kuponu ile nesne market ürünlerine erişebilir oyun içi para ile. Gerçi ona da düzenleme getirdiler pahalı oldu artık ama yine de yapılabilir. Marmara sunucusunda başlayabilirse sorun yaşamaz. Ha tabii Metin2'yi ben de önermiyorum çok fazla vakit harcıyor.

Son düzenleme:
Kaliteli küfürsüz sorunsuz seviyeli çocuk çocukla muhatap olmadan İngilizceni de geliştirmek istiyorsan WoW oynayabilirsin. Sadece aylık 13€ vermen lazım.
Gerek yok ilk aydan sonra tören parası farmlar. Shadowlands de alması gerekiyor yoksa güncel raidlere giremez. Yani 250 TL civarı vermesi gerekir.

Geri
Yukarı