MMORPG Oyunlar için TKL Klavye önerisi

Hocam öncelikle konuya direkt dalıyorum ancak konu başlığı ve konuşulanlar tam da benim aradığım şeyleri cevapladı o yüzden konu kalabalığı olmaması için buraya yazarak ben de fikir almak istedim. @MuratTheFounder hocam önerdiğiniz iBlancod YK830 benim de ihtiyacımı karşılıyor ancak keycap renkleri tatmin etmedi. Onlar için de fazla tuzlu olmaması kaydıyla önerebileceğiniz bir yer var mı? Türkiye ya da yurtdışı fark etmez.

Hocam öncelikle konuya direkt dalıyorum ancak konu başlığı ve konuşulanlar tam da benim aradığım şeyleri cevapladı o yüzden konu kalabalığı olmaması için buraya yazarak ben de fikir almak istedim. @MuratTheFounder hocam önerdiğiniz iBlancod YK830 benim de ihtiyacımı karşılıyor ancak keycap renkleri tatmin etmedi. Onlar için de fazla tuzlu olmaması kaydıyla önerebileceğiniz bir yer var mı? Türkiye ya da yurtdışı fark etmez.
Amazon.com.tr Seç beğen al. İlla sana hitap eden vardır aralarında.

1705394042428.png

Cevap verirler umarım

Gerekeni yaptıklarını söylüyor.
Herhangi bir aksi durumda vergi çıkarsa yapabileceğim harici tedbirler var mı?

Bir de fare düşünüyorum. Sen anlar mısın?
Hades M2 Her şeyi ile gayet iyi bir ürün yalnız makrosu yok. Kablolu/Wireless
MMORPG Oyunlarda ek tuşlara yeri geliyor. Sınırsız olarak birkaç tuşa sıra ile basması komutu verdiriyoruz. Çok önemli makro yazılımı olması.

@MuratTheFounder

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2086057

Cevap verirler umarım

Gerekeni yaptıklarını söylüyor.
Herhangi bir aksi durumda vergi çıkarsa yapabileceğim harici tedbirler var mı?

Bir de fare düşünüyorum. Sen anlar mısın?
Hades M2 Her şeyi ile gayet iyi bir ürün yalnız makrosu yok. Kablolu/Wireless
MMORPG Oyunlarda ek tuşlara yeri geliyor. Sınırsız olarak birkaç tuşa sıra ile basması komutu verdiriyoruz. Çok önemli makro yazılımı olması.

@MuratTheFounder
Vergi kesinlikle çıkmaz. Ayrıca mouse u hiç bilmiyorum ne kadar?

@MuratTheFounder Ya sağdaki yöntuşları v.s derken Klavye istenilen kadar kısa olmayacak. O kısımları alınmış daha küçük klavyeler var. Yine dayanıklı olması Mümkünse İstenilen tuşa istenilen renk ataması, RGB olması. Farklı bir ürün önerebilecek var mı?

.

@MuratTheFounder 1 ay oldu sipariş verileli. 09.02.2024den bu yana hava alanında görülüyor. By teslimat yapılmadı. Supporta mail atıyorum bir gelişme olmadı yok mu buna bir çare.
Kimileri 10 günde teslim aldı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı