MNG Kargo gecikmesi

Esperoja

Megapat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
MNG Kargo hakkında şikayetvar üzerinden şikayet yazmıştım ve bana ulaştılar, sorunumu çözdüler ancak uzun sürdü çözmeleri de. Bu gün bu konuyu açtığım andan 1 saat önce beni arayarak 5 yıldız vermemi istediler. Biraz düşündüm ve dedim ki 15 günde kargomu getiren şirkete ben neden 5 yıldız vereyim? Zaten şikayetvar üzerinden personel hakkında bir şey de demedim 2.5 yıldız vermemin nedeninin süreçlerin uzaması olduğunu seçtim, şu an her saat başı deli gibi arıyorlar çok komiğime gitti :D. İmkan ihtimal varsa MNG kargo tercih edilmemeli en azından bulunduğum bölgede böyle.

Ben de 1 yıldır kargoları daireme getirmediği için Aras'ı, 3 aydır getirmediği için MNG'yi Şikayetvar'a versem mi acaba? :D

Ben de 1 yıldır kargoları daireme getirmediği için Aras'ı, 3 aydır getirmediği için MNG'yi Şikayetvar'a versem mi acaba? :D.
Kesinlikle edin eğlence çıkıyor arıyor açıyorum tamam 5 yıldız vereceğim diyorum yeniden arıyorlar vermemişsiniz diyor tamam bu sefer vericem diyorum sonsuz döngü oldu şu an.

Aras Kargo bizim bölgede en iyisi. Verilen ürün ya verildiği gün geliyor yada bir sonraki gün gelmekte. PTT ile bir kere alışveriş yaptım ama pişman oldum. Aldığım ürün 4 gün şubede durdu ardından 3 günde yol sürdü. Ama Aras Kargo fişek gibi hızlı ve kargoları hasarsız. Bizim bölgedeki Aras Kargo güzel.

Benim bölgede de Yurtiçi mükemmel. Şehir Kayseri. İstanbul'dan verdiğim sipariş ertesi gün elime ulaşıyor. 1 günde nasıl getiriyorsunuz anlayamıyorum.

En kötüsü ise PTT. Elden almaya gidince kargoyu vermiyorlar. :D

Geri
Yukarı