MNG Kargo iade için kurye çağırmak

ertmee

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Amazon'dan bir ürün aldım. İade etmem gerekti. Şu an evden çıkamam yasaklar ve virüs dolayısıyla. Amazon bana MNG Kargo iade etme kodu verdi. Ben adrese kurye çağırsam sonra kuryeye o kodu göstersem olur mu? Yoksa illa şubeye mi gitmem lazım iade için? MNG Kargo müşteri hizmetlerini arayacaktım ama çalışma saatleri değilmiş aranmıyor. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Amazon'dan bir ürün aldım. İade etmem gerekti. Şu an evden çıkamam yasaklar ve virüs dolayısıyla. Amazon bana MNG Kargo iade etme kodu verdi. Ben adrese kurye çağırsam sonra kuryeye o kodu göstersem olur mu? Yoksa illa şubeye mi gitmem lazım iade için? MNG Kargo müşteri hizmetlerini arayacaktım ama çalışma saatleri değilmiş aranmıyor. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Kurye parasını verirsen o şekilde yapabilirsin.

Kodu kargonun üzerine yazın.
Müşteri hizmetlerinden kuryeyi çağırın gelir alır.
"Amazon İade".
"İade kodu" şeklinde yazın kutunun üstüne.
Kurye parasıyla ilgili bir fikrim yok.

Kargo kodunu kurye kapından alırken vericeksin adres yerine. Karşı ödemeli dersin gider (Amazonun kargo parasını vermemezlik yapacağını sanmıyorum.) başka adres falan gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı