MNG kargo teslimat adresini değiştirme

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Amazon üzerinden aldığım bir ürün MNG ile geliyor ve şu an şubeye gelmiş olması lazım. Ancak ben bu kadar çabuk gelmesini beklemiyordum ve aksi gibi yarın okulda sınavım var. Dolayısıyla yurtta olmayacağım ve yerime kargoyu alabilecek bir arkadaşım yok. O yüzden dağıtım yoluyla değil şubeden teslim almak istiyorum ama bunu internet sitesi üzerinden yapmam mümkün mü? Müşteri hizmetleri pazar günü olduğundan kapalı ve ulaşamıyorum. Sabah kaçta dağıtıma çıkıyorlar ve ne zaman ararsam dağıtımdan önce kargomu dağıtıma vermeden şubede bekletirler? Dağıtıma çıkmasını istemiyorum. Sınav sonrası kampüsten çıkıp şubeden teslim almak istiyordum. İnternet sitesi üzerinden ayarlamak mümkün mü yoksa illa aramam mı gerekiyor? Aramam gerekiyorsa kaçta aramalıyım ki dağıtıma çıkarmasınlar?

Sabah erkenden arayıp söyle belki ayırırlar seninkini.
Bakalım eğer dağıtıma çıkarsa mecburen çabucak yurda döneceğim. Onun haricinde Amazon müşteri hizmetleri bu talebim için kargoya form yolladığını ve yarın sonucun posta adresime geleceğini söyledi.

Mümkün olsaydı internet sitesi üzerinden falan bunu kendim yapabilmeyi isterdim.

Ekleme: Sabahın köründe arayıp dağıtıma çıkarmayın alacağım dediğim halde inatla dağıtıma çıkarttılar. Ne diyeyim rezillik yani.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı