Mobil Brave yeterince iyi mi?

Taha.dll

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, oncelerden bazi toollar sayesinde Google uygulamalarindan arindirdigim telefonumda bir suredir Edge kullanıyorum. Sade ve kolay olmasi beni cezbetti ve bu zamana kadar bir sorun yasamadim. Yakin zaman icerisinde "Brave" tarayicisini sikca duymaya başladım ve merak uyandirdi. Sizce Microsoft Edge'den Brave'e gecmek mantikli midir? Brave Mobil'in bilgisayarlardaki versiyondan farki var mi? Yanitlariniz icin teşekkür ediyorum...

Merhaba, oncelerden bazi toollar sayesinde Google uygulamalarindan arindirdigim telefonumda bir suredir Edge kullanıyorum. Sade ve kolay olmasi beni cezbetti ve bu zamana kadar bir sorun yasamadim. Yakin zaman icerisinde "Brave" tarayicisini sikca duymaya başladım ve merak uyandirdi. Sizce Microsoft Edge'den Brave'e gecmek mantikli midir? Brave Mobil'in bilgisayarlardaki versiyondan farki var mi? Yanitlariniz icin teşekkür ediyorum...

Mobilde PC'deki gibi iyi degil. PC de neredeyse 0 reklam görürken telefonda reklamları engellemiyor bile.

Ben PC'de Brave kullanıyorum fakat telefonum Samsung olduğu için Samsung'un kendi tarayıcısı daha mantıklı geliyor.

PC de Edge, Mobilde Via öneriyorum. Edge PC de ram'e dokunmaz iken mobil de Via da 2 mb'lık boyutu ile enfes ve kaynak tüketmeyen bir tarayıcı. Pile de katkısı inanılmaz büyük. Android tarafında Android Webview ile çalıştığından oldukça akıcı ve kendinden reklam engelleyici de mevcut. Buraya istediğiniz listeyi bile ekleyebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı