Mobil veri açılmıyor

lio3454

Decapat
Daha fazla  
Mobil veriyi açıyorum, yukarıda Wi-Fi işareti falan çıkmıyor, internete giremiyorum. Bunun nedeni nedir? Hafta sonu hattımı değiştirdim hattı değiştirdikten sonra oldu.

Bende de aynı şekilde özellikle uzun süre wifide iken mobil veriyi açınca internet gelmiyor. Telefonu yeniden başlat yapınca 4.5G yazısı geliyor. Telefon nedir hocam, samsung bende de yeni güncelleme geldi acaba onla alakalı olabilir mi diye düşünüyorum da

Mobil veriyi açtıktan sonra yukarıda 4.5G yazmıyorsa cihaz samsungsa eğer Bağlantılar>Mobil Ağlar bölümünden 4.5G'yi kapatıp açmayı deneyin.

Eğer mobil veri açıksa ve Wi-Fi'ya bağlıysa telefonlar zaten otomatik olarak mobil veriyi kapatacaktır. Siz Wi-Fi'yi kapatmadığınız sürece mobil veri bağlanmayacaktır.

Eğer mobil veri açıksa ve Wi-Fi'ya bağlıysa telefonlar zaten otomatik olarak mobil veriyi kapatacaktır. Siz Wi-Fi'yi kapatmadığınız sürece mobil veri bağlanmayacaktır.
Yok hayır wifi açıkken wifiyi kapatıp mobil veriyi açınca normalde 4,5G yazısı çıkıp bağlanır ama bende olmuyor. Wifiyi belirtme sebebim, özellikle uzun süre wifide kullandıktan sonra mobil veri geçtiğimde bu şekilde yapması

Bende de aynı şekilde özellikle uzun süre Wi-Fi'de iken mobil veriyi açınca internet gelmiyor. Telefonu yeniden başlat yapınca 4.5G yazısı geliyor. Telefon nedir hocam, Samsung bende de yeni güncelleme geldi acaba onunla alakalı olabilir mi diye düşünüyorum da.

Sorunu müşteri hizmetlerini arayarak çözdüm güvenlik nedeni ile mobil veri kapatmışlar açtılar.

Geri
Yukarı