Mode not supperted hatası

umut763476

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 590 8GB,

İ3-9100F,

4GB RAM(GARİP BİLİYORUM!), 1TB HDD ,600 W ELİTE PSU
Monitörümü tamire yollamıştım. O sırada televizyona bağladım bilgisayarı çözünürlüğü yükselttim. Tamirden bugün geldi ve TV'den çözünürlüğü eski haline getirdim. Yine de diğer monitöre taktığım an çözünürlük yüksek haline geliyor ve modern not supperted hatası alıyorum. PC yine sıfırlayamam çok oyun ve belge var. Ne yapabilirim?

Monitörümü tamire yollamıştım. O sırada televizyona bağladım bilgisayarı çözünürlüğü yükselttim. Tamirden bugün geldi ve TV'den çözünürlüğü eski haline getirdim. Yine de diğer monitöre taktığım an çözünürlük yüksek haline geliyor ve modern not supperted hatası alıyorum. PC yine sıfırlayamam çok oyun ve belge var. Ne yapabilirim?

Televizyona tak kasayı NVIDIA ise NVIDIA Denetim Masası'na gir/amd ise AMD ayarlarına gir

Hertz'i 30 çözünürlüğü 800x600 yap yavaş yavaş yükseltmeye başla belki çözebilirsin

Bilgisiyarı güvenli modda çalıştırıp eski çözünürlüğe alıp yeniden başlatın.

Bilgisiyarı güvenli modda çalıştırıp eski çözünürlüğe alıp yeniden başlatın.

Bende güvenli mod seçeneği yok. Sadece boot menu ile BIOS var. Ve arkadaşlar TV'den çıkarıp monitöre taktığımda yine o hatayı alıyorum ve tekrar TV'ye taktığımda görüyorum ki TV'nin çözünürlüğüne dönmüş.

Geri
Yukarı