Modem arayüz şifresini unuttum

Daha fazla  
Superonline kullanıyorum ve modem arayuz sifresini unuttum. Modemin arkasindan reset atabilirim ancak musteri hizmetlerimi arayamam, modemi resetleyince internet kesin olarak mi gidiyor bilginiz var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline kullanıyorum ve modem arayuz sifresini unuttum. Modemin arkasindan reset atabilirim ancak musteri hizmetlerimi arayamam, modemi resetleyince internet kesin olarak mi gidiyor bilginiz var mi?

Modemin arkasındaki küçük deliğe iğne ile bastırın 10 saniye kadar reset attıktan sonra sıfırlanacaktır internet şifreniz de değişir bilginiz olsun.

Modemi resetlerseniz panel şifresi ilk haline döner ve internet gider, ancak modem arayüzü üzerinden geri açabilirsiniz. Yapmanız gereken kablosuz ayarları sekmesinden kablosuz bağlantıyı aktifleştirmek. İsterseniz şifreyi değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı adı şifreyi boş bırakıp giriş yapmayı denediniz mi? Bazı modemler kablolu bağlantıda iken buna izin veriyor.

Modemi resetleyebilirsin ama resetlersen internet kullanıcı adı şifren de sıfırlanır bunu ISS'den almalısın.

Yukarda yazinlari yaptıktan sonra Superonline'den kullanıcı adı ve şifreni işte. Ppoe ayarlarını yapmazsan internete baglanamazsin.
Iste nete baglanmak icin gerekli olan kablosuz internet k. asini ve sifreyi bilmiyorum, musteri destek hizmetinide arayamam

Modemi resetleyebilirsin ama resetlersen internet kullanıcı adı şifren de sıfırlanır bunu ISS'den almalısın.
Evet bundan dolayi sormustum, arayamam iss' yi ve bir yerden duyduguma gore superonline bu k. adi ve sifreyi vermiyormus, eve gelip kendileri giriyormus bundan dolayı tereddut rtitm cunku ben iss yi arayamam

Kullanıcı adı şifreyi boş bırakıp giriş yapmayı denediniz mi? Bazı modemler kablolu bağlantıda iken buna izin veriyor.
Denedim. Sorun su ki daha once giris yapamamistim sonra modem arkasindaki

asmin
superonline

Ikilisini denedim ve giris yapabildim ama iste sonra degistirdim sifreyi ve suan hatirlamiyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı