Modem arayüzüne girerken object not found hatası

Valeh

Hectopat
Daha fazla  
Sorun bu gün olmaya başladı daha dün arayüze bağlanmışken şimdi arayüze giremiyorum. Lütfen yardım edin çok gerekli:cry:

Снимок.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka tarayıcı kullanarak girmeyi dener misin ? Modemi yanlış bir firmware ile güncellemiş olabilir misin ? Reset tuşuna basıp modemi sıfırlamayı da deneyebilirsin olmazsa.

Modemi firmaware güncellemesi 7-8 ay bundan önce yapmıştım hiç sorun olmamıştı başka tarayıcıyda denedim telefonlada denedim olmadı.
Modem resetleyemem kurmayı bilmiyorum.

Kurmanın bir zorluğu yok. DSL kullanıcı adını ve şifreni gireceksin. Hattı modem otomatik tanıyor zaten.
Benim modem tanımıyor işte ayar yapmam gerekiyor o ayarıda yapmayi bilmiyorum ve de yapıncada internetim kilitleniyor. Türkiyede yaşamıyorum ben.
Bu arada modemimde çok eski modeli:
TP-Link TD W8901G

Peki ya bilgisayaı ethernet kablosuyla bağlasam öyle girermi?

Modem sıfırlandı ethernet kablosuyla denendi ama modem ip atayamıyor komut penceresinden bakıyorumda default gateway boş kendim sıfırladım düzgün ayarlamama rağmen ipblock oldu ama arayüze girdi sağlayıcıya götürdüm modemi düzelttiler ama bu seferde arayüze bağlanamadım yardım edin lütfen.:cry:

Modem arayüzünden var olan ayarların yedeğini alıp reset sonrası tekrar yükleyebilirsiniz. Olmadı ek ayar gerekiyorsa servis sağlayıcınızdan bu ayarları isteyebiliyorsunuz.
Aynı sorunu yaşıyorum bir süre sonra bağlantı kopuyor sıfırlıyorum sonra yine.TTNET uyumlu modem bu ben Vodafone bağlıyorum kullanıcı adı ve şifre ayarlarından.Stock yapabilirmiyiz mesela TTNET'in stock verdiği gibi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı