Modemden 1 oda uzak olan Laptop'ta internet çekmiyor

waitdeath

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba,
Laptop'um var. 2-3 yılık bir laptop ve markası da Dell. Ancak arkadaşlar 1 yıl önceye kadar başka bir evden modemin interneti tam diş çekerken, şu anda modemin yanında 2 diş çekiyor. İnanabiliyor musunuz? Yatağımda 2 diş çekiyor. Salona gittiğimde ise interneti görmüyor bile görse bile 1 diş çekiyor ki zaten birkaç dakika sonra bağlantı da kopuyor. Arkadaşlar bu duruma yazılımsal bir çözüm var mıdır? Eğer çözüm donanımdaysa hangi yolları izlemeliyim ve bana kaç paraya çıkar?
Bu durum beni çok sıkıntıya sokmakta. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim buna çözümüm 50-100 liraya Xiaomi Repeater almak oldu. Öneririm. Kurulumu, kullanımı vs. YouTube'da kolay anlatımla mevcut.

Benim buna çözümüm 50-100 liraya Xiaomi Repeater almak oldu. Öneririm. Kurulumu, kullanımı vs. YouTube'da kolay anlatımla mevcut.
Segili dostum bu fikir beni çok mutlu etti. Ancak sorum şu: Diyelim bir bina var. Bir dairede modem var. Ben de üst kata çıkıyorum ve XIAOMI cihazını oradaki prize takıyorum. Sinyali alır mı?

Segili dostum bu fikir beni çok mutlu etti. Ancak sorum şu: Diyelim bir bina var. Bir dairede modem var. Ben de üst kata çıkıyorum ve XIAOMI cihazını oradaki prize takıyorum. Sinyali alır mı?
Bizimkisi kat değil fakat yatay düzlemde büyük bir daire orta odalardan birine taktım sorunu çözdüm. Kat sisteminde işe yarar mı bir fikrim yok maalesef. :(

Geri
Yukarı