Moderatörlerin başlık takıntıları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dksişm

Centipat
Her başlığı konuma uygun koymama rağmen moderatörler nedense sürekli değiştiriyor ve başlık saçma olduğundan konuya tıklanma sayısı azalıyor, haliyle ben de yardımımı alamıyorum, dün Sekiro mu CP2077 mi almalıyım diye konu açmıştım, başlığı CP2077 vs Sekiro yapmışlar, ben burada karşılaştırma konusu açmadım ki neden böyle bir şey yaptınız? Geçen günlerde de bir konu açmıştım konuya yazdığım şeylerin yarısını silmişler, ondan sonra Adobe Flash oyunları hala oynanabilir mi diye konu açmıştım oyun incelemelerinden onu gidip motorlu taşıtlar yapmışlar... Varsa bir sebebiniz söyleyin de biz de bilelim moderatörler, lütfen konu başlıklarıma ellemeyin.

Başlıklar özet niteliğinde olmalıdır. Uzunca yazılmış başlıklar, konu başlıkları için uygun değildir.

Başlıkların belirli bir standartta olması gerekiyor. Bu yüzden başlıklar düzenleniyor.

"Sekiro mu CP2077 mi almalıyım" diyorsan bu Technopatçada "Sekiro vs CP2077" demektir. Forumun bir kitlesi var. Başlıklar bir standarta göre ayarlanıyor.

Konuna az tıklanıyorsa insanların bilgisi olmayabilir. Konunu öne çıkartabilirsin.

Hocam savunmak için savunmayın, açtığım konu hangisini almalıyım, başlığa CP2077 vs Sekiro yazsam siz karşılaştırma olarak mı anlarsınız tavsiye olarak mı?
Tavsiye olarak anlarım. Çünkü Technopat'ta tüm konular bu şekilde açılıyor.

Başlıkların belirli bir standartta olması gerekiyor. Bu yüzden başlıklar düzenleniyor.

"Sekiro mu CP2077 mi almalıyım" diyorsan bu technopatçada "Sekiro vs CP2077" demektir. Forumun bir kitlesi var. Başlıklar bir standarta göre ayarlanıyor.

Konuna az tıklanıyorsa insanların bilgisi olmayabilir. Konunu öne çıkartabilirsin.

Hocam konumu 2 kez öne çıkarttım zaten, fakat açtığım konuda bile bir arkadaş ilk başta karşılaştırma yapıyorsun sandım dedi. CP2077 vs Sekiro buyurun bakın.

Hocam konumu 2 kez öne çıkarttım zaten, fakat açtığım konuda bile bir arkadaş ilk başta karşılaştırma yapıyorsun sandım dedi. CP2077 vs Sekiro buyurun bakın.
O üyenin konuyu okumama sorunu. Rapor edin gereksiz mesaj cezası alacaktır.

Ben size katılıyorum, bazen konu başlığı ile içeriği apayrı şeyler anlatıyor, tekrar açıklama istiyoruz konu sahibinden.

Ve insanlara da mahcup oluyoruz, tek bu CP mi Sekiro'mu konumda olsa neyse de her konumda yapılan bir şey, resmen açtığım hiçbir konuda yazdığım başlık kalmıyor.

Başlığın uygun olmadığını düşünüyorsanız raporlayabilirsiniz.

Konuya cevap gelmeme sebebi başlık değil, geç saatte açmış olmanız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı