Modifiyeli MSI Gaming Açık Kasa

Şenol54

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Satış danışmani
Türkiyede pek açık kasa yok. Yabancı ülkelerde ise fazla ör. duvar tipi ya da kesilerek yan yatırılmış açık kasalar mevcut.

Ben de dedim böyle birşeyler uydurayım yapayım biraz değişik olsa da oldu sanırım Yorumlarınızı bekliyorum bu konu hakkında.

NOT: Isınma problemi olmuyor arkadaşlar.

CPU: intel g4560
GPU: MSİ GTX 1050 Gaming
ANAKART: MSİ B250 Gaming pro
SSD: ForceLe 120 GB
Power: 500w Asrock( eski kasadakini değerlendirdim ) ( 1 yıllık PSU)
CPU soğutucu: Xıgmatek TYR sd1264b
Monitör: Asus 23,6 vp247T

20170301_213643.jpg
20170302_004007.jpg
20170302_230041.jpg
20170309_005915.jpg
20170312_210948.jpg
20170320_235409.jpg
20170320_235432.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıl 2017, Kabylake oyun sistemi toplamışsınız ve resimden anladığım kadarıyla Windows 7 kullanıyorsunuz. Yapmayın, o kasaya, o modifiyeye yazık.

Yıl 2017, Kabylake oyun sistemi toplamışsınız ve resimden anladığım kadarıyla Windows 7 kullanıyorsunuz. Yapmayın, o kasaya, o modifiyeye yazık.

Kötü aliskanlik diyelim yillardir w7 kullaniyorum birde knight online oynadigim icin suan dx 12 pek gerek duymadim suanlik tabi ama yakinda w10 geçe bilirim

Uzay kasa montaja benzeyen bir durum.Yaptığınız sistem güzel olmuş. (y)
Ancak tozla baş etmeniz biraz zor olacak gibi. (n)
Teşekkürler
Evet toz normale göre biraz olacak ama söküp temizlemek bile ayri zevkli pc le uğraşmayı seviyorum

Tebrikler guzel bir calisma olmus. Arkadaslarin dedigi gibi Toz ve isinma sorunlari soz konusu oldugundan dikkatli olmanizda fayda var. Surekli olarak acip cikartip temizleyip takmaninda parca omru konusunda zararli yonleri var aklinizda bulunsun. kucuk bir cam kestirip bunu ustune yerlestirebilirsiniz ayni akustigi yakalamisken bir kac sorundan da kurtulmus olursunuz.

Kareşim rica etsem kasanın içindeki bağlantı noktasını yani vida benzeri şeyi nasıl söktün söylermisin .
Matkapla ince bir ucla puntalari delince kendi atiyor

Tebrikler guzel bir calisma olmus. Arkadaslarin dedigi gibi Toz ve isinma sorunlari soz konusu oldugundan dikkatli olmanizda fayda var. Surekli olarak acip cikartip temizleyip takmaninda parca omru konusunda zararli yonleri var aklinizda bulunsun. kucuk bir cam kestirip bunu ustune yerlestirebilirsiniz ayni akustigi yakalamisken bir kac sorundan da kurtulmus olursunuz.
Teşekkürler. 1 ay olacak toz yok daha elvette olacak, ama isinma hic bir sekilde yok islemci sogutucusu pentiuma fazla bile, ekran karti icin msi sogutucularini bilen bilir saglam birde anakarti arkadanda sogutan fan mevcut yazin bile en sicak havada isinacagini sanmam

Matkapla ince bir ucla puntalari delince kendi atiyor

Teşekkürler. 1 ay olacak toz yok daha elvette olacak, ama isinma hic bir sekilde yok islemci sogutucusu pentiuma fazla bile, ekran karti icin msi sogutucularini bilen bilir saglam birde anakarti arkadanda sogutan fan mevcut yazin bile en sicak havada isinacagini sanmam
Güzel iş çıkarmışsın tebrikler. Birde şu kasanın en üst kısmında bulunan üstünde TwinFrozr yazan şey ne ? :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı