Mondial bayileri elden taksit yapıyor mu?

Leonardooo

Hectopat
İlk motorum olacak Mondial 125 drift l düşünüyorum.

Bayiler elden taksit yapıyor mu? Daha önce bayilerden motor alanlar veya bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk motorum olacak Mondial 125 drift l düşünüyorum.

Bayiler elden taksit yapıyor mu? Daha önce bayilerden motor alanlar veya bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
Elden taksit olayı kalktı.
70-85.000 motoru nasil güvenip senetle verecek bayi size?
Çalışıyor olsanız bile birsey oldu isten çıktınız çıkartıldıniz bunun bile garantisi yok.
Bazi bayiler anlaşmalı banka finans kuruluşu üzerinden tc sorgulama yapıp kredi çıkartıyor..
Zaten puanınız varsa bankalar ile sorununuz yoksa .. maas aldığınız bankadan kredi cekip alın daha mantıklı.

*Kanuni 25% peşin kalanı 24-36 hatta 60 ay vade yapiyor...fakat findex puan bilgisi istiyor!!
*Kanuni kredi kartin 12 taksit yapiyor..

Son düzenleme:
Elden taksit olayı kalktı.
70-85.000 motoru nasil güvenip senetle verecek bayi size?
Çalışıyor olsanız bile birsey oldu isten çıktınız çıkartıldıniz bunun bile garantisi yok.
Bazi bayiler anlaşmalı banka finans kuruluşu üzerinden tc sorgulama yapıp kredi çıkartıyor..
Zaten puanınız varsa bankalar ile sorununuz yoksa .. maas aldığınız bankadan kredi cekip alın daha mantıklı.

*Kanuni 25% peşin kalanı 24-36 hatta 60 ay vade yapiyor...fakat findex puan bilgisi istiyor!!
*Kanuni kredi kartin 12 taksit yapiyor..
Elden taksit dediğim senet hocam. O da mı yok ?

Galericiler elden yapıyor senet ise bence çok güvensiz senetten başı yanan çok kişi gördüm.
Bayiler senet yapıyor mu ?

Senet gerçekten çok sıkıntı.
2 yaşanmış olay anlatayım.
1 Amcam Galeriden aldı.
Yarısı peşin Yarısı senet.
Bayi mal ürün almak için senetleri başkasına vermis.
Her ay senet nerede diye kosturdu durdu...

Olay 2;
Arkadaşım senetle beyaz esya aldı.
Ödeme günü ayın ilk haftasi 5-8 ama maaşı 15 aliyor.
Adam gitmiş bankaya vermiş!!
Banka ödeme günü degistirmiyor.
Her ay gecikme giriyordu!!

Geri
Yukarı