Asus VN247H'yi TV Olarak Kullanmak

• Konuyu başlatan NaToRYuM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 3B
N

NaToRYuM

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar elimde kullanmakta olduğum Asus VN247H monitör var bu monitörü tv olarak kullanabilir miyim ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Bütçen Asus VS24H'a yeterse onu al derim. Ben kullanıyorum çok memnunum. 24 in. 2 MS ve değişik görüntü renkleri ile muhteşem. Game modu oyunlarda renkleri bir harika yapıyor doğrusu.

Bütçen Asus VS24H'a yeterse onu al derim. Ben kullanıyorum çok memnunum. 24 in. 2 MS ve değişik görüntü renkleri ile muhteşem. Game modu oyunlarda renkleri bir harika yapıyor doğrusu.
Benim demek istediğim bu dediğiniz monitöre uydu alıcısı bağlanabiliyor ise neden tv-monitörler çıktı hemde daha pahalı?

Benim demek istediğim bu dediğiniz monitöre uydu alıcısı bağlanabiliyor ise neden tv-monitörler çıktı hemde daha pahalı?
TV monitörlerden kastınız günlük kullandığımız TV'leri istediğimiz zaman monitör olarak kullanmamız ise bu bir özellik. TV örneğin 6 MS ise monitör 1 MS. Ona bakarsanız Google'a da girebiliyorlar. O zaman hç PC kullanmayalım. :D

Merhaba.
TV izleme eylemi bilgisayar ile aynı noktada gerçekleşecek ise.
Bilgisayarınıza TV kartı alarak bu konuyu daha kolay çözebilirsiniz sanırım.
Hybrid TV kartı alarak hem uydu hemde karasal yayınları izleyebilirsiniz ayrıca radyo dinleyebilirsiniz.

TV monitörlerden kastınız günlük kullandığımız TV'leri istediğimiz zaman monitör olarak kullanmamız ise bu bir özellik. TV örneğin 6 MS ise monitör 1 MS. Ona bakarsanız Google'a da girebiliyorlar. O zaman hç PC kullanmayalım. :D
SAMSUNG LT22D390EW/UF FHD LCD/MONİTOR TV - Teknosa
Şuna bakarsanız hem tv hem de monitör resimlerinde bakabilirsiniz anten girişi , hdmi var uydu alıcısı bağlanabiliyor .
Normal bir monitörde uydu alıcısı bağlayıp rahat rahat tv izleyip oyun oynanıyorsa hiç tv-monitörlere bulaşmamak gerekir?
@Recep Baltaş
yardımcı olursa çok iyi olacak kafa iyice karıştı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı