Monitör çizgi çizgi oluyor

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir yakınımdan idarelik olarak aldığım monitör kare eski bir ekran, yeni ekran sipariş verdim zaten ama bunu da yan ekranım olarak kullanmak istiyorum. Oyunlarda çok beli olmasa bile siyah yerlerde yan tarafa doğru çizgiler var. Neredeyse 3 bilgisayarda denedim, hepsinde aynı. Kablo değiştim aynı hata. VGA to HDMI kablosuyla denedim yine aynı sorun. Kesin olarak monitörde olduğunu söyleyebiliriz. Bunu yan ekran olarak kullanmak istiyorum en azından belki yapabileceğim bir şey varsa tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar benim monitörümdede bu sorun var önceden yoktu yeni sistem topladım böyle bir şeyle karşılaştım.

Yatay beyaz çizgiler oluyor fotografta gozükmeyebilır.

Benim oyum VGA kablosundan sizce VGA kablosundan olabilir mi?

Çünkü VGA kablosunu kurcaladıkça bu çizgiler artıp azalıyor.

Forum sahiplerinin bir bilgisi var mıdır?

Kabloyla oynadığında ekranda bir değişim oluyor mu ya da çizgiler artıyorsa kablo sıkıntılı.

Kabloda sıkıntı var.

HM olabilir kabloda 10 senelik uzun zamandır sabit duruyordu bir kurcalamıştım geçen.
Kabloyla oynadığında ekranda bir değişim oluyor mu ya da çizgiler artıyorsa kablo sıkıntılı.

Kabloda sıkıntı var.

Bir şey soracağım geçenlerde ekran kartı driverini sildiğimde bu sorun ortadan kalkmıştı ama driveri kurdum APU olarak da bu sorun oluşuyor harici bağlamadada bu sorun oluşuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı