Monitör masaya sığmıyor

Sistemi 2 ay sonra toplayacağım ama 4060 ve Intel i5 kesinlikle olacak. Destekler yani.

Yanlamasına uzun Curved ekran düşünüyorum bu arada.
hocam evet görüntü kalitesi önemli ama bence 2k da yeterli yani hem sistemi o kadar yormaya gerek yok evet forza horizon 5 te 4060 4k da 55 fps veriyor oynanır ama rdr2 de 35 fps civarlarında dolaşıyor ve genelde 33 31 e kadar düştüğü oluyor internetten baktığımda 2k monitör işinizi görür ama son karar tabikide sizin

Sistemi 2 ay sonra toplayacağım ama 4060 ve Intel i5 kesinlikle olacak. Destekler yani.

Yanlamasına uzun Curved ekran düşünüyorum bu arada.

Çok uzun olmayacak ama yine standart boya yakın istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam the last of us da daha kötü oluyor sonuclar 2k daha iyi sizin için

Hocam evet görüntü kalitesi önemli ama bence 2K da yeterli yani hem sistemi o kadar yormaya gerek yok evet Forza Horizon 5'te 4060 4K da 55 FPS veriyor oynanır ama RDR2 de 35 FPS civarlarında dolaşıyor ve genelde 33 31'e kadar düştüğü oluyor internetten baktığımda 2K monitör işinizi görür ama son karar tabii ki de sizin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam The Last of Us da daha kötü oluyor sonuclar 2K daha iyi sizin için.

Hocam DLSS teknolojisi de var. Bir de tüm oyunları 4K oynamam zaten. Ha 4K monitör alacağıma daha yüksek Hz'li ve 2K bir monitörü tercih ederim. Dediğim gibi cursed ve yanlamasına bir tık uzun bir şey istiyorum. Ama standart da zorunda kalırsam alırım tabiiki

Hocam DLSS teknolojisi de var. Bir de tüm oyunları 4K oynamam zaten. Ha 4K monitör alacağıma daha yüksek Hz'li ve 2K bir monitörü tercih ederim. Dediğim gibi cursed ve yanlamasına bir tık uzun bir şey istiyorum. Ama standart da zorunda kalırsam alırım tabii ki.

Hocam bu arada zaman ayırıp ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam DLSS teknolojisi de var. Bir de tüm oyunları 4K oynamam zaten. Ha 4K monitör alacağıma daha yüksek Hz'li ve 2K bir monitörü tercih ederim. Dediğim gibi cursed ve yanlamasına bir tık uzun bir şey istiyorum. Ama standart da zorunda kalırsam alırım tabiiki

Hocam bu arada zaman ayırıp ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.
rica ederim hocam ne demek

Geri
Yukarı