Monitör tarayıcıdayken kararıyor

370335

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar şöyle Google'da video izlerken bazen sanki renkler daha degisiyormus gibi oluyor biraz karariyor. Hani fakat bu sadece Google'da oluyor eğer baska yerlerde de olsaydı tamam ekran kararmasi diyeceğim ama sadece Google'da oluyor. Bayağı korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında DDU ile aktif sürücüyü silip ardından bir önce ki sürümü kurmayı denemek gerekiyor. Elinizde imkan varsa deneyebilmenizde fayda var.

DDU neki hocam.
Yok hayır değil herkes sorunu yaşıyorsa sıkıntı vardır.

Windows 11 kullanlara ozel problem NVIDIA driver ya da Windows 11'de bir problem var bu net.
@Daggerspell @Hunerci hocam ASUS'u aradım bugün Windows 11 kaynaklı olduğunu söylediler içinix rahat olsun yakındada bir güncelleme gelecekmiş.
DDU neki hocam.

Windows 11 kullanlara ozel problem NVIDIA driver ya da Windows 11'de bir problem var bu net.
@Daggerspell @Hunerci hocam ASUS'u aradım bugün Windows 11 kaynaklı olduğunu söylediler içinix rahat olsun yakındada bir güncelleme gelecekmiş.

Pardon Windows 11 demiş NVIDIA driver kaynaklı.

Son düzenleme:
DDU neki hocam.

Pardon Windows 11 demiş NVIDIA driver kaynaklı.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Geri
Yukarı