Monitörde 1 adet ölü piksel olması sıkıntı çıkarır mı?

Anubisius

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
Casper Excalibur
Merhaba bugün monitörüm kargodan geldi ve 1 adet mavi ölü piksel var monitörden az buçuk anlamam bazıları çok dert ediyor böyle şeyleri geri göndermekle vs. uğraşmak istemiyorum sadece 1 tane mavi ölü piksel var onun harici tertemiz monitör çok memnunum bazıları ileride çoğalır vs diyor bu doğru mu bilmiyorum sizce ne yapmalıyım ölü piksel mavi ekranda bile fark edilmiyor. Zar zor fark ettim zaten iade etmeli miyim, iadeyi kabul ederler mi? Monitör linkini aşağıya bırakıyorum MediaMarkt'dan satın aldım

monitör linki

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_casper-excalibur-m-e238fhd-g-23-8-200hz-1ms-curved-g-sync-full-hd-gaming-monitör-siyah-1229571.html?utm_source=akakce%20psm&utm_medium=psm-other%20psm&utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed-piyasa-fiyatlari&v=1.90.9

Kanka bence gönder yani piksel büyür diyemeyiz ama büyümezde diyemeyiz ne dersek yanlış bilgi olur.

1 piksekde olsa ölü piksel ölü pikseldir hocam arkadaşım 2-3 tane ölüpikseli olan monitör aldı sadece 2-3 tane vardı ondada bayağı fiyat kırdı sadece ölü piksel var diye.

Merhaba bugün monitörüm kargodan geldi ve 1 adet mavi ölü piksel var monitörden az buçuk anlamam bazıları çok dert ediyor böyle şeyleri geri göndermekle vs. uğraşmak istemiyorum sadece 1 tane mavi ölü piksel var onun harici tertemiz monitör çok memnunum bazıları ileride çoğalır vs diyor bu doğru mu bilmiyorum sizce ne yapmalıyım ölü piksel mavi ekranda bile fark edilmiyor. Zar zor fark ettim zaten iade etmeli miyim, iadeyi kabul ederler mi? Monitör linkini aşağıya bırakıyorum MediaMarkt'dan satın aldım

monitör linki

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_casper-excalibur-m-e238fhd-g-23-8-200hz-1ms-curved-g-sync-full-hd-gaming-monitör-siyah-1229571.html?utm_source=akakce%20psm&utm_medium=psm-other%20psm&utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed-piyasa-fiyatlari&v=1.90.9

Casper Excalibur monitör alınmaz alarak yanlış yapmışsınız keşke öneri konusu açmadan almasaydınız.

Hocam Monster, Excalibur, Game Power, Game Booster gibi markaların monitörlerini almayın. Ürünleri Çin'den getirip logo basıyorlar.

Kesinlikle iade. Kendisi alınacak bir monitör değil zaten. Kusurlu gelmeseydi 2-3 aya zaten problem çıkarırdı.

Maalesef çok kısıtlıyım hocam bulmuşken hazır alayım dedim 200 Hz bayağı uygun geldi bu fiyata başka bulamam deyip aldım, 4000 TL'ye monitör bulmak çok zor önerileriniz varsa yazar mısınız?

1 ölü piksel için geri gönderilmez.
Excalibur olduğu için geri gönderilir.

1 ölü piksel için geri gönderilmez.
Excalibur olduğu için geri gönderilir.

Katılıyorum. Excalibur olduğu için gönderilmeli.

Maalesef çok kısıtlıyım hocam bulmuşken hazır alayım dedim 200 Hz bayağı uygun geldi bu fiyata başka bulamam deyip aldım, 4000 TL'ye monitör bulmak çok zor önerileriniz varsa yazar mısınız?

200 hze gerek yok. 165Hz 1 ms ihtiyacınızı görecektir.

Geri
Yukarı