Monitörde mavi çizgi beliriyor

ApolloCreed

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtıktan 30 saniye sonra ekranın ortasında açık mavi dikey bir çizgi cikiyor. 1 hafta önce başladı. 2 saatte de bir oluyordu ve 1 dakika sürüp düzeliyordu ama şimdi 1 saat oldu düzelmiyor. SS aldım. Ekran görüntüsünde çizgi gözükmüyordu. VGA'yi çıkardım, monitörde sinyal yok yazarken de o mavi çizgi vardı. Sizce servise verilse çok tutar mı, yoksa yeni monitör almak daha mı mantıklı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bilgisayarı açtıktan 30 saniye sonra ekranın ortasında açık mavi dikey bir çizgi cikiyor. 1 hafta önce başladı. 2 saatte de bir oluyordu ve 1 dakika sürüp düzeliyordu ama şimdi 1 saat oldu düzelmiyor. SS aldım. Ekran görüntüsünde çizgi gözükmüyordu. VGA'yi çıkardım, monitörde sinyal yok yazarken de o mavi çizgi vardı. Sizce servise verilse çok tutar mı, yoksa yeni monitör almak daha mı mantıklı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Garantisi var mı?

Bende de sorun vardı öyle bende bastırınca gidiyordu monitörün bitmiş anlamına geliyor bastır o kısma gider böyle birkaç hafta kullan o tarafa baskı uygula eğer geçmezse ilk bastırmanda gitmezse o monitör bitmiş demektir.

Geri
Yukarı