Monitörde yatay çizgiler oluştu

Harunbeyaz

Femtopat
Daha fazla  
Kendiliğinden olmuştu. 1ay kadar geçti daha önce fişten çek gibi saçma şeyler söylediler olmadı. Kondansatör şişmişti onları değiştirdim ama yine aynı şekilde oldu. Panel sağlam. Ekran bulanıklaştı ve kara çizgiler oluştu. Ekranda renk değişimleri oluyor.

Dosya Ekleri

• IMG20221022224151.jpg
    IMG20221022224151.jpg
    120,5 KB · Görüntüleme: 50
Kendiliğinden olmuştu. 1ay kadar geçti daha önce fişten çek gibi saçma şeyler söylediler olmadı. Kondansatör şişmişti onları değiştirdim ama yine aynı şekilde oldu. Panel sağlam. Ekran bulanıklaştı ve kara çizgiler oluştu. Ekranda renk değişimleri oluyor.
Farklı görüntü kablosuyla deneme yaptınız mı ? Eğer mümkünse ekran kartından farklı bir porttan deneme yapmayı deneyebilirsiniz.

Var ise onboard olarak veya farklı ekran kartıyla görüntü almaya çalışın. Farklı kabloda deneyin eğer sorun düzelmez ise monitörünüz rahmetli olmuştur.

Geri
Yukarı