Monster A5 v11.1 Fortnite Ani FPS Düşüşü Sorunu

• Konuyu başlatan Poker1223
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B
Fortnite

Oyunu düzgün oynarken değerler 70-80 lerde geziyor kullanım sıcaklık falan, kastığı zaman ise değerleri GPU %80 SICAKLIK %90-97 KULLANIM/ CPU %76-80 SICAKLIK-%60-70 KULLANIM / RAM ise donmadan oynarken 5000 kastığı zaman ise 6500 lerde sabit kalıyor hiç alta inmiyor sorun şimdi neyden kaynaklı?

bu dediğim değerler 4-5 saat içinde oluşuyor ertesi gün normal oynuyorum yine aynı şekilde 4-5 saat sonra kasıyor eskiden böyle bişey yoktu darboğaz falanmı var?
Turbo fan özelliğini açıyor musunuz ? Isınmadan kaynaklı darboğaz olabiliyor.

Isınmadan dolayı değil, aynı sorun bende de var. Isınmadan dolayı olsaydı Aida64 testinde sorunum çıkardı.
Product Info GeForce GTX 1050
Nvidia'nın internet sayfasında en fazla 97 °C sıcaklığına kadar ısınıyor. Arkadaşın verdiği değerde 97 °C. Yani dediğim gibi bir ısınma söz konusu. (Isınmadan kaynaklı darboğaz olabiliyor).

Product Info GeForce GTX 1050
Nvidia'nın internet sayfasında en fazla 97 °C sıcaklığına kadar ısınıyor. Arkadaşın verdiği değerde 97 °C. Yani dediğim gibi bir ısınma söz konusu. (Isınmadan kaynaklı darboğaz olabiliyor).
sıcaklık 97 değil kullanım 97 :) turbo fan özelliğini kendi otomatik açıyor ben kendim elimle açsamda bir süre sonra kapatıyor
Arkadaşlar konu güncel yeni açtığım tüm ayrıntılı konuya beklerim
https://www.technopat.net/sosyal/konu/bu-gpu-cpu-ve-ram-kullanimlari-normal-mi.595586/

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı