Monster Abra A5 GTX 960M nasıldır ?

Ardam2

Hectopat
Daha fazla  
Monster Abra A5 modeline GTX 960 ekran kartı geliyormuş, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Beklemeye değer, ucuz ve tasarımı daha iyi bir model mi olacak?
Bir de Youtube kanalında neden monster incelemeleri olmuyor?
Cevabınız ve ilginizden dolayı teşekkur ederim. @Recep Baltaş Elinden geleni yapıyorsun, adamın dibisin. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
i7 işlemci kullanımı gerektiren programlar ile çalışan fakat, düşük bütçeli bir laptop almak isteyenler dışında Monster pek önermiyoruz. Hem yazılım ve teknik destekleri büyük firmalar kadar iyi değil hem de sadece donanımları yüksek tutup, diğer bileşenlerin kalitesinden kıstıklarından dolayı uzun vadede sorun çıkarma ihtimali daha yüksek oluyor.

Youtube kanalında Monster incelemesi yapılmamasının nedeni, Monster laptop'lardan birinin inceleme için gönderilmiyor olmasıdır.

i7 işlemci kullanımı gerektiren programlar ile çalışan fakat, düşük bütçeli bir laptop almak isteyenler dışında Monster pek önermiyoruz. Hem yazılım ve teknik destekleri büyük firmalar kadar iyi değil hem de sadece donanımları yüksek tutup, diğer bileşenlerin kalitesinden kıstıklarından dolayı uzun vadede sorun çıkarma ihtimali daha yüksek oluyor.

Youtube kanalında Monster incelemesi yapılmamasının nedeni, Monster laptop'lardan birinin inceleme için gönderilmiyor olmasıdır.
Peki ne önerirsiniz fiyatı 4000 tl'yi geçmeden ?
Ardadığım özellikler :
16 gb ram
İ7
Windows 8.1
Gtx 9.. Serisinden ekran kartı

Biraz daha beklemeni tavsiye ederim. 4000 TL bütçe ile MSI'ın da i7 4720HQ işlemcili ve GTX 960M ekran kartlı bir modeli çıkabilir ya da özel bir indirimle o fiyata gelebilir. 16 GB RAM kriteri ise bence biraz gereksiz.

Biraz daha beklemeni tavsiye ederim. 4000 TL bütçe ile MSI'ın da i7 4720HQ işlemcili ve GTX 960M ekran kartlı bir modeli çıkabilir ya da özel bir indirimle o fiyata gelebilir. 16 GB RAM kriteri ise bence biraz gereksiz.
16 gb ram bana lazım blender ile uğraşıyorum.
Yeni çıkacak msi modeli 4000 tl'yi aşmaz değil mi ?

MSI GE62 2QE-071XTR Apache Core i7-4720HQ 8GB 128GB SSD +1TB GTX965M 2GB 15.6" Full HD FreeDos | sanalmarketim

GTX 965M ekran kartı, 128 GB SSD ile birlikte 4,444 TL'ye çıkmış bu modeli. GTX 960M kullanan modelinin de buna yakın olacağını düşünüyorum ama alınabilir seviyede kalacaktır. Yanında 8 GB DDR3L RAM alırsan sorun olmaz, bende de 8 GB A-Data ile 8 GB Kingston dual olarak çalışıyor, bir sorun yok.
Ram takmak, windows kurmakla uğraşmak istemiyorum. Sanırım monster gtx 960 modelini bekleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı