Monster Abra A5 v12. Windows 8.1 Driver Sorunu

Yago

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Front End Developer / Profosyonel Powerlifting Sporcusu
Ben Monster Abra A5 v12.1 kullancısıyım. Win 10 Pro işletim sistemi kullanıyorum. Windows 8.1'e geçmek istiyorum. Bilgisayarı alırken Monsterda çalışan arkadaşlar driverların Win 8.1 uyumlu olmadığını ve Win 10 kurmam gerektiğini söylediler. Ben 8.1 de daha çok performans alacağımı düşünerek geçmek istiyorum. Fakat en son denememde monster USB'sini kullanarak driver kurulumunda hata almış ve Win 10 sürümüne geri dönmek zorunda kalmıştım.

Şimdi tekrardan deneme yapacağım. Bu hatanın çözümünü araştırdım fakat pek bir şey bulamadım. Acaba öneriniz var mıdır?

Sistemim:
  • i5 7300HQ
  • 8 GB DDR4 RAM
  • GTX 1050 4 GB(evet 4 GB )
  • SSD var HDD yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Yago Kullanmış olduğum özel sürüm elbette daha iyi ancak buradan öneremem bazı nedenlerden dolayı.
1607 ISO dosyasını ise HeiDoc ile indirebilirsiniz.
Windows ve Office ISO İndirme Aracı

Anladım teşekkür ederim yardımlarınız için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Yago Kullanmış olduğum özel sürüm elbette daha iyi ancak buradan öneremem bazı nedenlerden dolayı.
1607 ISO dosyasını ise HeiDoc ile indirebilirsiniz.
Windows ve Office ISO İndirme Aracı

Son olarak dediğin programdan bakıyorum sürüm numaraları yazmıyor.Google da Anniversary Update olarak gözüküyordu.Doğrumu? Yanlış sürümü indirmek istemiyorum da.

Hocam merhaba aynı bılgısayarı kullanıyoruz ve aynı sıkıntılar bendede mevcut neler yapmam lazım

Çözüm yok dostum. Ne yazık ki bilgisayarın işlemcisi Windows 8.1 uyumlu değil. İntelin sitesinden de bakmıştım başlangıç sistemi direk Windows 10. Onun driver'ını kurmadan da neredeyse hiçbir driver kuramıyoruz.

Bayadır windows 10 kullanıyorum şuanlık başka sıkıntım yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı