Monster Abra A5 V13.2.1 15.6" alınır mı?

Cemalcan

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gaming laptop almayı düşünüyorum. Fakat şu an doların yüksek olması sebebiyle laptoplar çok pahalı. En uygunu Monster Abra A5 V13.2.1 15.6" Gaming Laptop. Tek sorun marka hakkındaki güvensizliğim. Marka hakkında bilgisi olan var mı? Güvenilir mi? Veya bu özelliklere benzer bir laptop varsa önerirseniz sevinirim. İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her iki üründe de 8GB RAM var ve HDD yok. 8300H bir önceki nesildeki 7700HQ'nun bile önünde. 1050Ti için yeter de artar bile. Bence 400TL fazladan verip 8750H'ye çıkmaya gerek yok.

1 hafta önce 3800 gibi uygun fiyata A5 V13.1 aldım. Gayet memnunum ısınma normal. Bu özellikle leptoplar 4500 den aşşağı degil. Fiyat performans açısından gayet tatmin edici. Tabikide Ti'li modeller daha iyidir. Bütçeme göre en iyisi bu idi ve aldım.

Amaç oyunsa GTX 1050Ti ve I5 8300H.
Teşekkür ederim yorumların için benim için çok yararlı oldu :)
1 hafta önce 3800 gibi uygun fiyata A5 V13.1 aldım. Gayet memnunum ısınma normal. Bu özellikle leptoplar 4500 den aşşağı degil. Fiyat performans açısından gayet tatmin edici. Tabikide Ti'li modeller daha iyidir. Bütçeme göre en iyisi bu idi ve aldım.
Teşekkür ederim yorumun için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı