Monster Abra A5 V16 vs 15.5

GTX 1650 Ti olan birinci model daha iyi. Ama sanırım GTX 1650 Ti olan laptopta 60Hz ekran kullanılırken GTX 1650 Refresh olan modelde 120Hz ekran kullanılmış. Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız ikinci olanı almanızı öneririm.

Son düzenleme:
Monster fiyatına göre performanslı ürünler ama arızalı çıktığında başınızı ağrıtabilir. Diğer firmalara göre arızalanan ürünleri daha fazla. Benim de şuan ürünüm garantide panel değişimi yapılıyor. Arkadaşımda benden önce satın almıştı ölü pixel çıktı tekrar garantiye gönderdi. Başka marka bakmanızı tavsiye ederim.

GTX 1650 Ti olan birinci model daha iyi. Ama sanırım GTX 1650 Ti olan laptopta 60Hz ekran kullanılırken GTX 1650 Refresh olan modelde 120Hz ekran kullanılmış. Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız ikinci olanı almanızı öneririm.
evet benim de aslında en çok takıldığım konu bu aslında lol csgo tw tarzı oyunlar oynuyorum bu sebeple kararsızlığım var

CS:GO dediniz iş bitti zaten :D. 120Hz olan GTX 1650 Refresh modeli almanız daha iyi olur. Ama bence Monster'i arayıp bir sorun GTX 1650 Ti olan modelin ekranı 120Hz olup da yazmamış olabilirler.

Geri
Yukarı